Резултати от 1 до 5 от общо 5

Домашно кино Sony DAV DZ100

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    10
    #1

    Домашно кино Sony DAV DZ100

    zdraveite,
    kolebaq se kakva sistema za dom. kino da si kupq - Sony DAV DZ100 ili Philips HTS3300.Interesuva me glavno zvuka,ne tolkova kato sila( sony-to e 720W , a Philips 300W) , po-skoro kato 4istota i use6tane.Koe e po-dobro?Su6to za men e vagno i dali Sony DAV dz100 4ete Xvid failove ili puk vuzmogna li e smqna 4rez FourCC ot Xvid na DivX.....6te go pro4ete li....? Philips 4ete Xvid , no mi se struva , 4e zvuka na Sony e po-dobur .......
    V spisanieto HomeCinemaChoice(nai-renomiranoto v tazi oblast) ima review na Sony DAV dz100 i sa go ocenili s 70% , ....kato te sa pisali , 4e zvuka i kartinata sa na sredno nivo .....za sugalenie ne namerih ni6to za Philips
    Mislq ,4e tuk pi6at hora ,koito sa navutre v tazi oblast ... 6te se radvam, ako nqkoi mi pomogne pri izbora i napi6e mnenieto si.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #2

    Re: Домашно кино Sony DAV DZ100

    Извън темата:
    На български, моля.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    77
    #3

    Re: Домашно кино Sony DAV DZ100

    като звук сонито е по-добро, но пък е много капризно на дискове. също има по-малки субове от филипса и е поне сто лева по-скъп от него...

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    10
    #4

    Re: Домашно кино Sony DAV DZ100

    Аз също предполагам , че звука на Сонито е по-добър ....а имаш ли някаква представа дали е възможно чрез някякъв update да прочете Xvid формат или по някакъв друг начин ..... тъй като знам , че Сони са собственици на няколко филмови компании и не толерират особено много подобен тип формати.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    707
    #5

    Re: Домашно кино Sony DAV DZ100

    Що не пробваш като за начало да смениш fourcc-то на avi-то от XVID на DX50 да видим ще го прочете ли?
    За смяната може да ползваш fourcc changer - потърси го в google

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Система за домашно кино Sony
    От Borislav Petrov във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-14, 17:21
  2. Отговори: 16
    Последно: 14-11-13, 10:38
  3. Продавам домашно кино SONY DAV-DZ630.
    От haribos във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 25-07-10, 14:20
  4. Отговори: 2
    Последно: 15-06-10, 21:43
  5. продавм домашно кино sony
    От fit във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 12-04-09, 23:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе