Резултати от 1 до 3 от общо 3

Въпрос за LH-T250SC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #1

    Въпрос за LH-T250SC

    Четох, четох по темите, но или съм пропуснал информацията или няма такава... Въпросът ми е за LH-T250SC.

    Първо - с какъв чип е? Метиатек или ESS? И как стои при него въпроса с ъпгрейдите? Ако е с Медиатек предполагам че има достатъчно.
    Ако някой го има, моля да сподели как изкарва субтитрите, на колко реда, има ли фирмуеър с който да се коригира местопложението им и големината им (както се спменава за LG 9700/9900), как се справя с разните там слаби места на повечето модели като пакет битстрим, GMC, QPEL и т.н. и т.н.
    За подарък за рожден ден мисля да го купувам и след пъвоначалното връзване и обслужване не искам да ме занимава всеки ден с "това как се прави, онова защо не тръгва". Освен това, сега след като изтеглих упътването, силно ме заинтригува една част от него:

    "За да се насладите на възпроизвеждане на DTS Digital SurraundTM, към цифровият изход на уредбата трябва да бъде свързан външния канал 5.1 на декодираща система DTS Digital SurraundTM"
    ?!?!?!?!?!?!?!?!?!?!
    какво значи това - че са объркали упътванто или че НЕ СА сложили DTS декодер и с теди 4 колонки и суб обслужват само Dolby Digital?!

    И понеже този модел е с пасивен субуфер, а и виждам че няма аудио изводи към друг усилвател, може ли някой да ми каже кой е по горният клас модел с добри характеристики (с MTK базиран чип) на LG или направо да се ориентирам към Philips 3500S.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    146
    #2

    Re: Въпрос за LH-T250SC

    изтеглих упътванията и на по-скъпите модели и се оказва, че и те нямат аудио-изходи за външен усилвател - много гъпо

  4. Member
    Тук е от
    Apr 2001
    Мнения
    226
    #3

    Re: Въпрос за LH-T250SC

    ето един линк:
    http://forum.setcom.bg/index.php/top...html#msg202541

    значи е с ESS Vibratto II процесор, мисля че не поддържа пакет битстрийм
    по въпроса за аудио изходите - имам наблюдения на LH-T634x серията
    имат само аналогови изходи и то като отделни клеми за 6-те канала (5+1)
    няма стерео изходи но би трябвало да поддържа DTS

    странно е, че почти всички DVD плеери нямат изход за слушалки ...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе