Резултати от 1 до 8 от общо 8

домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    9
    #1

    домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

    Привет на всички,моля за вашата помощ,интересуваме някои които има PANASONIC SC-PT550E-S които в момента е на промоция в ТМ да сподели впечатления от модела ,положително и отрицателни ,хареса ми като система ,но нямам преки наблюдения .Благодаря предварително .И адмирации за хубавия форум

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #2

    Re: домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

    Вчера ходих и купихме за един приятел едно такова. Честно казано, аз не съм впечатлен от цялата нова серия системи на Панасоник. Разбира се, зависи какво очаква човек и с какво го сравнява. Определено, на по-старите им модели баса беше значително по-добър. Като плеър също не е кой знае какво. Тази опция 1080p upscale през HDMI са я сложили явно да им краси етикета.
    Вярно е, че в този ценови диапазон нямаш кой знае колко по-добър избор. Виж освен този модел и Philips 3115. Според мен е малко по-добър като цяло.
    След като монтирахме системата на човека у тях звучеше доста по-добре от колкото в магазина и той остана много доволен.

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    9
    #3

    Re: домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

    продавача в ТМ МЕ убеждаваше че този панасоник е бил една класа над филипс 3115 и 3357 мисля че беше другия филипс , а на консултантите там много вяра им нямам и затова се допитах до вас ...

  5. Senior Member
    Тук е от
    Jun 2002
    Мнения
    1,176
    #4

    Re: домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

    И двете системи имат плюсове и минуси. Баса на Филипса като чели е малко по мощен и плътен, но пък високите на Панасоника са добри, те кога ли не са били. Тъпото при Филипса, е че задните колони са високите, а не предните. и двете имат USB входове, но като копчета Панасоника може да се управлява и от предният панел докато филипса забрави само дистанцията помага.

  6. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    9
    #5

    Re: домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

    след изчитане на всичко във форума що е домашно кино до 500 лв почнах да се колебая между панасоника PANASONIC SC-PT550E-S и LG 760 SB прочетох много хубави отзиви за LG и сега много взех да се двоумя между двете системи

  7. Novice
    Тук е от
    Sep 2007
    Мнения
    9
    #6

    Re: домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

    ужас докато се наканя промоцията в техноморкета свърши и панасоника е 620 лв ще се изям от яд

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Nov 2007
    Мнения
    3
    #7

    Re: домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

    privet na vsi4ki v tozi forum,imam domawno kino panasonic sa ht845 .do momenta sam mnogo dovolen ot aparata.imam samo edna zabelejka: kogato rendvam fail zapisan s kamera s programa ot pc, mi otvarq samo kartinata bez obraza.kato pusna sawtiq disk na drugo nemarkovo dvd tragva vsi4ko.kakva moje da e pri4inata?wte sam blagodaren ako moje nqkoi da mi pomogne

  10. Novice
    Тук е от
    Mar 2008
    Мнения
    1
    #8

    Re: домашно кино PANASONIC SC-PT550E-S

    някой знае ли могат ли да се вдигат високите при слушане на музика и въобще има ли еквалайзер домащно кино PANASONIC SC-PT550E и още един въпрос, може ли да се мести картината надоло, мерси предварително.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Домашно кино Panasonic SC-HT885
    От kotanatanevecherahme във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 01-02-10, 13:29
  2. Проблем с домашно кино Panasonic SC-HT520
    От armen във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 15-01-10, 20:04
  3. Проблем с домашно кино Panasonic SA-PT70
    От aslanova във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 08-01-10, 08:55
  4. Продавам домашно кино Panasonic sc-pt550
    От vvasev във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 20-05-09, 13:50
  5. Система за домашно кино Panasonic
    От vortexx във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 4
    Последно: 01-02-08, 11:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе