Резултати от 1 до 7 от общо 7

Мнения за мултимедиен плеър на DIVA mini

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    25
    #1

    Мнения за мултимедиен плеър на DIVA mini

    Какво ви е мнението за този плеър за тази цена и размер? http://www.handybg.com/Diva-MINI-Mul...er-id1910.html
    Може ли да чете всичко? Как са субтитрите? Искам да го подкарам с 500 Gb HDD, за да си гледам филмите.

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Мнения за мултимедиен плеър на DIVA mini

    От линка , който си дал се вижда , че не чете всичко !За този размер и цена е добър плеър , но за много хора не представлява никакъв интерес !Иди в Метро и го виж наживо , в Метро-Варна поне е вързан към ТВ и може да се види що за стока е !

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    703
    #3

    Re:Мнения за мултимедиен плеър на DIVA mini

    Мда - доста ограничен набор от опции.... То и парите му са никакви ама каква работа ще ти върши е друг въпрос!
    Поддържа горе долу набора от кодеци на едно обикновенно DVD. Само дето няма опция за четене на диск.
    По въпроса дали може да чете всичко - НЕ - по скоро чете твърде малко. За другите въпроси само с тестване може да се прецени!

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    3
    #4

    Re:Мнения за мултимедиен плеър на DIVA mini

    днес си го купих от Метро, за съжаление никъде не поискаха да ми го демонстрират работещ, въпреки това реших да го купя, за което съжалявам , субтитрите са с малък шрифт и няма възможност от менюто на плеара да бъдат увеличени, ако някой може да ми помогне с линк за фърмуерен ъпдейт или съвет за коригирането на това ще съм благодарен, иначе така плеара е неизползваем поне за мен

  6. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2004
    Мнения
    25
    #5

    Re:Мнения за мултимедиен плеър на DIVA mini

    За сега няма фърмуер за този плеър. Върви в сайта на дейзи и им се обади дали могат да направят нещо по въпроса...

  7. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    3
    #6

    Re:Мнения за мултимедиен плеър на DIVA mini

    Това и направих, но малко ме съмнява, открих производителя на джаджата www.dayflycn.com, ще пиша и на тях, ако дори имам firmware , имам кой да помоля за помощ, но нямам от къде да го изтегля . Просто с тези субтитри е неизползваемо на 29" се виждат трудно.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    1
    #7

    Re:Мнения за мултимедиен плеър на DIVA mini

    оправи ли проблема със субтитрите и аз съм на този хал ако няма оправия ще хвърчи

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам Мултимедиен плеър DIVA EXPLORER 1080р
    От GDonchev във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 27-01-14, 19:59
  2. Отговори: 0
    Последно: 30-12-11, 23:11
  3. продавам мултимедиен плеър DIVA HD
    От fonstoian във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 21-05-11, 20:35
  4. Нов мултимедиен плеър от Asus - O!Play Mini
    От kod във форум Новини от SetCombG.com
    Отговори: 0
    Последно: 27-12-10, 12:25

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе