Резултати от 1 до 15 от общо 15

Препоръчайте ми HD Player

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #1

    Препоръчайте ми HD Player

    Така, въпроса ми е следния. Искам да си купя добър HD Player до около 300 - 350 лв. Да може да чете файлове от флашка, външен HDD и да мога да си го свързвам с компютъра.
    Предполагам се досещате, че щом искам да си го вържа с компа ще гледам висококачествени филки или директно ще си свалям Blu-Ray филми с менюта. Мисля, че това са ми изискванията...
    Кое е най-доброто на пазара в момента, чувам добри отзиви за Diva и WD TV Live ?

  2.  
     
  3. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #2

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Попкорн А-200 ! Двата плеъра , които си посочил са две различни концепции - с възможност за вътрешен хард и без , кое е важно за теб - да я има ли тая възможност или не ?

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    655
    #3

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Blu-Ray филми с менюта WD TV Live не може да чете.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #4

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Не ми е важно да има възможност за вътрешен HDD. Искам да може да се включва външен HDD и да чете всички формати, които е възможно.
    Трябва обаче да може да чете Blu-Ray DVD-та с меню. В такъв случай WD TV Live отпада...

    В такъв смисъл ми трябва като си сваля Блу-рейа на компютъра ще е в една папка вътре с 500 файла примерно и да ми е свързна Playera с компа и да си гледам филма без проблем на TV-то.
    Ще прегледам за този Popcorn A-200...

  6. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #5

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Колега , не съм сигурен за тези пари дали има плеър , който да показва пълно меню на блу-рей ! Или е опростено или няма такава възможност !

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #6

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Ами не съм запознат с нещата. Сега видях, че по принцип с тази опция са по-скъпички. Както ти предложи... Popcornhour A-200 за 430 лв.

  8.  
     
  9. Banned
    Тук е от
    Feb 2003
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    223
    #7

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    LG HXF2 Portable Theater Multimedia Player + external HDD 500GB

    http://www.speedcomputers.biz/produc...nal-hdd-500gb/

  10. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #8

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Така като е написано е малко объркващо ! Самия плеър има вграден хард диск 500ГБ и може да се използва като външен такъв ! А не плеър + 500 ГБ хард диск !! Някой проверявал ли е дали го имат в наличност или е на поръчка ?

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #9

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Така като преглеждах в последните месеци и май Popcornhour A-200 е най-доброто решение...

  12. Moderator
    Тук е от
    Dec 2005
    Живее в
    София
    Мнения
    838
    #10

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Цитат Първоначално публикувано от Bra1nSicK
    Така като преглеждах в последните месеци и май Popcornhour A-200 е най-доброто решение...
    Най-доброто за тези пари е TVIX N1 Cafe, а най-доброто за "безпари" е Хюндайчето.

  13. Banned
    Тук е от
    Aug 2009
    Мнения
    4,748
    #11

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Колега , няма да е лошо да се уточни за какви пари иде реч ! А-200 е почти два пъти по-скъп от Tvix N1 , който е по-скъп от Хюндайчето , но не чак толкова ! Има и други плеъри , които си заслужават , но всеки сам преценява какво му трябва и за колко !

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #12

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Ами както видя (писал съм ти и на ЛС) плеъра ми трябва за гледане на Блу-рей филми mkv файлове и т.н. Всички, което е с високо качество. Но се замислям, защо на човек му е HD player ако има мощен компютър, който плейва всичко без проблем и може да го свърже с ТВ-то?

  16. Moderator
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    8,827
    #13

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Цитат Първоначално публикувано от hristobotev
    Най-доброто за тези пари е TVIX N1 Cafe, а най-доброто за "безпари" е Хюндайчето.
    Цената му е прекалено висока за плеър без опция за твърд диск, 10/100 мрежа, без поддръжка на HD звук, без менюта на Блу-рей.
    Вярно, техните модели са с много по-качествена изработка, но на мен дизайна ми е спорен. Не че А-200 е хубав.
    Като софтуер преди време Tvix бяха по-напред, но в момента разликите между моделите като цяло не са големи.
    Колкото до това дали изобщо ти трябва плеър е въпрос, на който ти /Brainsick/ трябва да си отговориш.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    63
    #14

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Ами на първо време ще видя с компютъра как е положението. Нищо не пречи да си карам 1-2 месеца с него пък ако имам нужда от плеър тогава ще му мислим

  18. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    11
    #15

    Re:Препоръчайте ми HD Player

    Здравейте - след прочитане на стотици мнения за купуването на мултимедиен плеър се спрях на следните модели: Western Digital Media Player WD TV Live, Asus Digital Media Player O!Play Air и Diva FullHD. Не съм претенциозен откъм екстри, като не е проблем плеъра да е с вътрешен хард или да гледам с външен. Разбрах, че всички тези са с DTS, wi-fi и нямат проблем с изброените в съдържанието им видео-формати. За съжаление обаче вземам подобен плеър най-вече за гледане на филми и то със субтитри, та питането ми е - Не разбрах има ли проблем със srt i sub, тъй като в определените теми по марки във форума все се появяваше мнение, че или има проблем с позиционирането на титрите или не чете sub (например от външен хард) или не могат да се увеличи големината на буквите? Т.е. молбата ми е да ме насочите кой от плейърите, може и да не е от тези трите, няма проблем да чете sub или каквито и да е титри посочени в съдържанието на продукта(най-вече кирилизирани), мога да ги позиционирам (нагоре-надолу и пр.) и не е проблем например да отварям двд с титри! Благодарско предварително!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Препоръчайте Blu-Ray Player за FullHD 3D MKV през LAN/DNLA
    От rakim във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 4
    Последно: 25-06-12, 15:58
  2. Препоръчайте TV
    От vaskop във форум Телевизори
    Отговори: 4
    Последно: 02-09-11, 20:22
  3. Blu-ray player или Media Player?
    От diss във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 6
    Последно: 10-06-11, 16:49
  4. Get the Flash Player to see the wordTube Media Player.
    От MrMyr във форум Общ - софтуер
    Отговори: 0
    Последно: 13-08-07, 16:34
  5. Flash Player 8 and Flash Player 7 Statistics
    От CreatoR във форум Общ - софтуер
    Отговори: 4
    Последно: 24-05-06, 12:15

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе