Резултати от 1 до 5 от общо 5

Субтитри на кирилица за NETGEAR DIGITAL ENTERTAINER EXPRESS EVA9100

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #1

    Субтитри на кирилица за NETGEAR DIGITAL ENTERTAINER EXPRESS EVA9100

    Здравейте ,
    Не видях на друго място из българските форуми по компетентно познаване на материята от този форум. Надявам някой да притежава или да се е занимавал с медия плейера, който в момента имам в къщи, а именно NETGEAR DIGITAL ENTERTAINER EXPRESS EVA9100!
    - http://www.netgear.com/products/home...s/EVA9100.aspx
    Като съвсем начинаещ консуматор на такава техника ми изпратиха този модел от Англия. Нямам база за сравнение и не мога да оценявам достойнствата му на база на мой опит, но по-важното е, че не мога да го ползувам пълноценно поради липсата на поддръжка на субтитри на кирилица. Някой знае ли да има Firmware за него, който да ми реши проблема? Не успях да намеря такъв, на сайта на пройзводителя, нито на българския му представител на който писах за съжаление без отговор, нито по руски форуми или сайтове
    Четох за евентуално вграждане на субтитрите, но съгласете се че всичко това изисква време и технически ресурси и по-скоро бих прибегнал до варианта да го подменя с нещо от препоръчваните по аналогичните форуми, намиращо се на нашия пазар. Все пак харесвам дизайна на машинката и мястото и сред аудио уредбата ми в рака, както и мрежовите и функции, затова ако мога с Ваша помощ да си реша проблема ще съм супер доволен и аз и децата ми за предстоящите празници
    Предварително благодаря за отзивчивостта Ви!

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #2

    Re:Субтитри на кирилица за NETGEAR DIGITAL ENTERTAINER EXPRESS EVA9100

    Явно не може да ми се помогне в случая, след като не 10-на дни нямаше реакция по молбата ми. Затова ако някой проявява интерес към устройството, може да се разберем.

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #3

    Re:Субтитри на кирилица за NETGEAR DIGITAL ENTERTAINER EXPRESS EVA9100

    Сигурен ли си ,че няма кирилица или не знаеш от къде се наглася?Дай няколко снимки на менюто с настройките.

  5. Novice
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    3
    #4

    Re:Субтитри на кирилица за NETGEAR DIGITAL ENTERTAINER EXPRESS EVA9100

    Vanquished,
    Благодаря за отговора. Да рових доста по менютата но наистина нямаше конкретна опция "Cyrillic". Иначе при първото запускане и сетването на плейера се дава възможност за избор на 3 езика само - англииски, немски и френски мисля.

  6. Member
    Тук е от
    May 2007
    Мнения
    164
    #5

    Re:Субтитри на кирилица за NETGEAR DIGITAL ENTERTAINER EXPRESS EVA9100

    Прочети тази темаhttps://forum.setcombg.com/index.php...html#msg454152
    вероятно и при теб проблемът е такъв както и при LG!
    Няма заложен такъв локал в софтеура...-конвертирай субтитрите както е описано и няма да имаш проблем!

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Субтитри на кирилица - чип Zoran ?
    От ccc във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 2
    Последно: 20-12-10, 10:34
  2. PANASONIC DVD S52-K-ПРОБЛЕМ СЪС СУБТИТРИ НА КИРИЛИЦА
    От zackdelaro4a във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 3
    Последно: 29-11-07, 13:06
  3. Отговори: 2
    Последно: 23-12-06, 14:15
  4. DVD SHARP DV-SV90s проблем със субтитри на кирилица
    От qwerty във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 2
    Последно: 05-11-05, 19:02
  5. Субтитри на кирилица за Филипс LX3900SA
    От XAH във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 26-08-04, 11:40

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе