Резултати от 1 до 3 от общо 3

3d Телевизори

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2011
    Мнения
    1
    #1

    3d Телевизори

    Здравейте, купих си 3d телевизор LG и проучвам вариантите за гледане на качествени 3d филми свалени от нета. Това което до момента съм свалял, или не го чете телевизора, или няма нищо общо с качествено изображение. Повечето са с разширение iso. В магазина гледах демо филмче, с разширение .tp, но такъв формат не мога да намеря. Моля ако някой има повече информация по въпроса да даде съвет от къде може да се свалят 3d филми и как да се обработват така, че да ги възпроизвеждам от телевизора с външен хард. Ако има вариант такива филми да се възпроизвеждат от компютъра, а телевизора да го ползвам само за монитор, моля препоръчайте плейър.
    Благодаря предварително!

  2.  
     
  3. Member Аватара на antovasilev
    Тук е от
    Sep 2011
    Живее в
    Плевен
    Мнения
    299
    #2

    Re:3d Телевизори

    Тук може да си намериш,някое интересно филмче,иначе да го пускаш директно от хард-а няма да стане,трябва да ползваш компютър или мултимедиен плеар.На компютъра може да си инсталираш Total Media Player,PotPlayer или Splash Pro,лично аз си ги имам и 3-те инсталирани,за 3д ползвам Potplayer-a а за ХД филмите SplashPro или ТМP.
    http://energy-torrent.com/browse.php...=31&descrbox=1

  4. Moderator
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1,180
    #3

    Re:3d Телевизори


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Телевизори DSM, NEO?
    От xqxoy във форум Други телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 19-01-16, 22:27
  2. Телевизори DSM???
    От dimex във форум Други телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 04-02-13, 15:23
  3. телевизори
    От emilio-es във форум Телевизори
    Отговори: 9
    Последно: 31-08-12, 06:46
  4. 3д телевизори на LG
    От adak във форум LG телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 10-10-11, 20:39
  5. Продавам Телевизори
    От LilScrappy във форум Продава
    Отговори: 7
    Последно: 07-02-10, 19:21

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе