Резултати от 1 до 3 от общо 3

Нисък клас система за домашно кино

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2012
    Мнения
    1
    #1

    Нисък клас система за домашно кино

    Здравейте,

    Обмислям варианта да си купя подобна щуротийка за да си ъпгрейдна звука от 32 инчовото телевизорче. Сами се сещате, че не очаквам фамозни звукови резултати, но все пак ще е по-добре от сегашното положение. Имам базови познания по темата и стигнах до извода, че най-добрият вариант е да си купя на старо ресийвър, да си избера колоните и т.н според нуждите ми, но засега не смятам да прибегна до този вариант по чисто финансови причини.
    Въпросът ми е конкретен - ще задоволи ли такъв тип играчка (и в частност тази SAMSUNG HT-XA100T :: Системи за домашно кино :: Системи за домашно кино :: Домашно кино :: ТВ & Аудио :: Technomarket Bulgaria) функционалните ми нужди, които са:
    - плейърът да чете най-разпространените формати като mkv , mpeg, divx, xvid, mp4 и т.н. зареждани от външен хард.
    Ако ли не кой е най-eвтиният вариант за плейър въпроизвеждащ mkv ?

    Друг вариант също ми се върти из главата, а именно дали е възможно да закача активни колонки 5.1 към телевизора, който си има приличен вграден плейър и си ми отваря mkv формати, но как би стоял въпроса с dolby digital и DTS звука?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    1,384
    #2

    Отговор: Нисък клас система за домашно кино

    Купи си ресивър,а колоните си ги направи-както и да станат,пак ще са по-добре от пластмасовите глупости,които ще ти пробутат.ТВто ти,ако няма DTS-лошо за варианта да ползваш неговия плеър.

  4. Infraction Users
    Тук е от
    Sep 2011
    Мнения
    2,116
    #3

    Отговор: Нисък клас система за домашно кино

    Аз не съм доволен от средния клас на LG HX806PE, камо ли тези предложени от автора...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Система за домашно кино Sony
    От Borislav Petrov във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 7
    Последно: 27-02-14, 16:21
  2. Отговори: 1
    Последно: 04-06-12, 18:50
  3. Система за домашно кино
    От nikolov87 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 30-01-12, 16:06
  4. Система за домашно кино
    От delqn във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 10
    Последно: 15-07-09, 10:09
  5. Система за домашно кино без колони?
    От inian във форум Аудиотехника
    Отговори: 5
    Последно: 08-11-06, 21:30

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе