Резултати от 1 до 6 от общо 6
Like Tree1Одобрявам
  • 1 Post By vencifcl

Питане за активен субуфер свързан с домашно кино

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #1

    Питане за активен субуфер свързан с домашно кино

    Здравейте колеги.Предварително се извинявам ако въпросите,които ще задам може да са елементарни,но не съм много на Ти с тия неща.Ситуацията е следната...имам система за домашно кино Sony DAV-DZ530 с 5.1,което използвам само за звук...филмите ги плейвам с мултимедиен плеър(но това не е мн важно).Звукът е доста приличен поне с поред мен,но баса ми е малко слабичък...идеята ми е да си купя активен субуфер и да заменя оригиналния,но доколто знам той ще си има усиловател в него и не ми е ясно как ще го свържа.Изхода на двд-то за суба не е ли с вече усилен сигнал,и това мисля,че е проблем...та въпроса ми е има ли начин да се сеърже активен суб към домашно кино?Предварително благодаря за отговорите и дано да съм обяснил както трябва

  2.  
     
  3. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #2

    Отговор: Питане за активен субуфер свързан с домашно кино

    Ами като цяло няма как да подвържеш активен суб към твоята система. Виж в настройките на системата дали има опция на колоните да са малки или големи, ако има направи ги на малки и ще ти се увеличи баса чувствително.

  4. Novice
    Тук е от
    Mar 2009
    Мнения
    4
    #3

    Отговор: Питане за активен субуфер свързан с домашно кино

    От тоя отговор най ме беше страх ,благодаря все пак...явно ще си карам така докато събера пари за ресивер и т.н.

  5. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #4

    Отговор: Питане за активен субуфер свързан с домашно кино

    Мисля че може да се подвърже, но трябва всички говорители да се включат вече към субуфера а не към домашното кино. Имаше такава схема за свързване, но не се сещам къде да я открия в момента. Ще проверя и ще пиша пак.

  6. Member Аватара на vencifcl
    Тук е от
    Sep 2010
    Мнения
    868
    #5

    Отговор: Питане за активен субуфер свързан с домашно кино

    Ами става ама ако субуфера има такива входове за колоните и от системата кабелите влизат в субуфера и от там в колоните ама... предполагам че пак няма да си на 100% доволен. Май варианта е да се мисли за цялостно обновяване на системата ама там вече паричките са други.
    frizera одобрява това.

  7. Member Аватара на frizera
    Тук е от
    Mar 2011
    Мнения
    499
    #6

    Отговор: Питане за активен субуфер свързан с домашно кино

    Цитат Първоначално публикувано от vencifcl Виж публикацията
    Ами става ама ако субуфера има такива входове за колоните и от системата кабелите влизат в субуфера и от там в колоните ама... предполагам че пак няма да си на 100% доволен. Май варианта е да се мисли за цялостно обновяване на системата ама там вече паричките са други.
    Точно това имах като идея, само че не намерих графична схема на свързване.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. активен субуфер Alpine SWE-3200
    От killmar във форум Озвучаване на автомобила
    Отговори: 0
    Последно: 18-12-14, 18:12
  2. Отговори: 0
    Последно: 21-12-12, 16:29
  3. Кабел за активен субуфер
    От koko_k във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 08-11-11, 14:25
  4. Помощ за Избор на субуфер за домашно кино!!!
    От toto_vd във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 15-10-11, 11:09
  5. субуфер към домашно кино
    От joton във форум Тонколони
    Отговори: 4
    Последно: 29-10-07, 20:10

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе