Здравейте, преди време си избрах с помощ от тук, А-200. Дотук никакви проблеми. Но внезапно дискът се оказа right protected и през компютъра не мога нито да записвам в него, нито да изтривам. Какво съм правила - когато го инсталирах за пръв път, ми препоръчахте един драйвер, за да го разпознае компютъра. Наскоро преинсталирах и драйверът се загуби. Но въпреки това, компютърът откриваше плеъра, след многократно включване и изключване, докато зацепи. До днес, когато не успя да го открие изобщо. Реших, че отново трябва да инсталирам драйвера, потърсих по форумите, тъй като съм забравила името и линка и в крайна сметка инсталирах това Ext2Fsd. Тук е момента да споделя, че нямам никаква компютърна грамотност и който ще помага, да е милостив с мен. Другото, което се случи днес е, че M-torrent ме подкани да сваля това - iLivid, тъй като скоростта ми била ниска. Това са двете неща, които свалих днес - в резултат, компютърът ми откри буквата на плеъра, но при опит да копирам, ми дава съобщение, че дискът е защитен. Много ви моля, тук сте най-компетентните хора, изведете ме от тази ситуация, че съпругът ми хептен нищо не разбира, а децата се разстроиха, че не мога да им запиша новия филм.

- - - - - - - - - -

Виждам, че много хора са прочели. Моля да ме насочите какъв е проблема, на погрешно място ли съм публикувала и какво да направя, за да получа подкрепа. Пробвах каквото ми хрумна, но плеърът ми остава заключен. Убедена съм, че тази настройка би могла лесно да отпадне, стига разбира се да знаех как да го направя. Съобщението, което ми дава е "запишете другаде или премахнете защитата". Но как? Виждам, че тук пишат и търговците, от които съм пазарувала плеъра и оказват помощ, но вярвам, че и повечето четящи и администратори могат да ме просветлят. Няма да ви подканям с други съобщения, все пак, когато купувах имаше множество насоки какво да купя, а сега...