Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 17

Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #1

    Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Здравейте, искам да закупя въпросния саундбар, за да подобря пищялките на моето LG 43UJ620V. Та въпроса ми е, след като музикалното устройство не потдържа блутут саунд синк, а само връзки с портативни устройства(така е по книга), дали ще мога да го свържа само с блутут към моя телевизор. Колебая се, защото мисля, че това е само рекламна тактика на LG. Благодаря предварително !

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #2

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    "Bluetooth, стрийминг на всичко - Правете безжичен стрийминг на музика директно от смартфона си или друго съвместимо устройство и й се наслаждавайте без никакви проблеми."

    Аз до колкото разбирам входовете са USB (за флашка евентуално), оптика (от ТВ или друго устройство), стерео жак (от ТВ или друго устройство). Блутут-а е за стриймване от телефон/таблет и т.н.. Т.е. с блутут няма как да го свържеш.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #3

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Ясно, много благодаря. Значи ще търся по-висок клас саундбар на LG, защото с други марки едва ли ще се свърже; p.s. малко съжалявам вече, че избрах тази марка, изглежда, че имат доста маркетингови трикове.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #4

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    То кой не върти маркетингови трикове? А дали не е недоглеждане от страна на клиента?

    Най добре е да са от една марка за да се свържат. А най добре да избягваш саунд баровете, но ако бюджета е ограничен и се търси удобство ...май нямаш друг избор.

  6. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #5

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Тук намерих едно видео ревю на въпросния саундбар в което човека го свързва успешно с блутут към телевизор LG https://www.youtube.com/watch?v=SCgI5D9FIRY. Но не разбирам турски език и незнам какво обеснява по-точно. И не разбрах дали се синхронизира заедно и с буфера.
    Този пост е редактиран от Boni1839; 11-04-18 в 19:24.

  7. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #6

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    А с оптиката не става ли?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #7

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Става, да, но целта ми е - свързването да е с блутут, за по-голямо удобство и премахването на грозни кабели.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Sep 2015
    Мнения
    6,492
    #8

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Саундбара под тивито, кабела може и да не се вижда ако се монтират и двете на стена. Баса не беше ли безжичен. Но ти си знаеш.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #9

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Това мисля че си има всичко САУНДБАР LG SJ5 | Soundbar системи | TV, Видео и Gaming | Технополи&#1

    - - - - - - - - - -

    Аз съм със LG49UF8507 и саундбар SH4.Буфера е безжичен.Може да се върже към тв по всякакъв начин : през блутут,през HDMI и през оптика(вързал съм го през оптика)Вече 2 год.го ползвам и е в пълен синхрон с тв.Ако ти позволява бюджета купи си от SJ5 нагоре(това е мое мнение де) А иначе моят саундбар въпреки че си е старичък вече поддържа те това

    Прикачени изображения Прикачени изображения

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #10

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Здравейте, благодаря на всички за отговорите ви, днес си поръчах Lg Sj2 на промоция от голяма търговска верига за 209 лв, мисля, че ще ми служи вярно за моите нужди, освен за домашно кино, така и като преносимо устройство. Не ми се инвестират чак толкова много пари в такива играчки, а и не съм голям киноман, когато ми пристигне ще напиша отзиви.

  13. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #11

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Добър вечер, днес ми пристигна саундбара, общо взето, доволен съм. Звука не е лош, баса ми идва малко по-слаб, в сравнение с Logitech X-530,които ползвам на лаптопа, но се ядва. И с лаптопа и с телевизора се свързва с блутут без проблем, това което ме дразни малко е, че когато угася тв-то и го пусна, трябва на ново да го сдвоявам от настройките на телевизора, но в указанията пише, че през оптика сигнала се засича веднага. Трябва да взема един кабел, понеже в комплекта, няма такъв. Силата на звука може да се командва и от дистанционното на телевизора. И, това е общо взето.

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2016
    Живее в
    Pernik
    Мнения
    110
    #12

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Както казах малко по горе в поста си,аз съм го вързал с оптика.Когато изключа тв,саундбара автоматически също се гаси и остава в режим готовност.Когато пусна тв саундбара и той също се пали автоматически и на дисплея изписва че е вързан с оптика и си бачка в пълен синхрон


    Честито за покупката и със здраве да му се радваш

  16. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #13

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    Здравейте, ползвам саундбара вече 2 месеца и съм доволен общо взето. Когато гледам телевизия преp сателитния приемник е голям кеф, но когато гледам филм от флашка през телевизора, говора на артистите е малко слаб, а баса е много силен в някои сцени, при положение, че саундбара е увеличен само до 15-та степен, а има 40 степени. Какви формати филми да записвам или има някоя настройка на тв-то която пропускам, свързването е чрез Lg Sound Sync (optical).

  17. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2009
    Живее в
    Силистра
    Мнения
    1,040
    #14

    Отговор: Мнение за закупуване на саундбар Lg Sj2

    На самия субуфер отзад няма ли Volume?

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2017
    Мнения
    22
    #15
    Цитат Първоначално публикувано от pulsedriverbg Виж публикацията
    На самия субуфер отзад няма ли Volume?
    Не колега, няма никакви бутони, само на дистанционното.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. Помощ при избор на домашно кино или саундбар
    От gopeto_86 във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 105
    Последно: 09-02-19, 11:47
  2. Помощ при избор на домашно кино или саундбар
    От gopeto_86 във форум Аудиотехника
    Отговори: 4
    Последно: 16-07-18, 08:39
  3. Проблем със саундбар lg las751m
    От fenix във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 1
    Последно: 23-02-18, 10:58
  4. Саундбар Плюс Колони...
    От ivan840521 във форум Тонколони
    Отговори: 0
    Последно: 01-01-18, 15:34
  5. Саундбар за ТВ
    От vladik във форум Системи за домашно кино, плеъри и HTPC
    Отговори: 0
    Последно: 24-11-17, 12:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе