Резултати от 1 до 7 от общо 7

Сименс C55

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    6
    #1

    Сименс C55

    Може ли някой да ми каже дали има конвертор на мелодии от мп3 във мид формат? Прегледах много ама много саитове и български и чужди, но не намерих нищо, а И-нет връзката ми не е от най-добрите и не е от най-лошите средно положение.Така, че ако някой може да ми помогне ще съм му благодарен.





    Предварително благодаря

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #2

    Сименс C55

    Ще трябва да те разочаровам, но просто това не възможно. Миди файловете представляват поредица от ноти + дефиниция за съответниите инструменти, които трябва да се използват за просвирване на мелодията от синтезатор. Това няма нищо общо със запис на звук и глас.

  4. Novice
    Тук е от
    Apr 2004
    Мнения
    6
    #3

    Сименс C55

    благодаря за инфото, но сам още нов в телекомуникационните технологии и най-вече при мобилните телефони, а съм мераклия за много знания. Още веднъж благодаря

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2004
    Мнения
    121
    #4

    Сименс C55

    Аз пък ще те окуража.Има такива програми и то доста, само, 4е единсствения проблем е, че не се сещам как се казваха.Като се сетя ще ти кажа[8D]

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2003
    Мнения
    378
    #5

    Сименс C55

    <blockquote id="quote"><font size="1" id="quote"><b id="quote">quote:</b id="quote"></font id="quote"><table border="0" id="quote"><tr id="quote"><td class="quote" id="quote"><font size="1" id="quote">Има такива програми и то доста, само, 4е единсствения проблем е, че не се сещам как се казваха.



    <div align="right">Originally posted by viper - 24/05/2004 : 21:23:40</div id="right">

    </td id="quote"></tr id="quote"></table id="quote"></blockquote id="quote"><font size="2" id="quote"></font id="quote">

    Печелиш награда за най-безсмислен пост. Barev е казал всичко, което има за казване.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2003
    Мнения
    175
    #6

    Сименс C55

    Тая тема е обсъждана много пъти. Накратко: mp3 не може директно да се конвертира в midi, защото второто най-просто казано е формат за запис на ноти. Има странни програмки, които се опитват да правят анализ на звука, ако имаш време за губене пробвай, за да се оплакваш после, че нищо не става с тях.



    И съвсем нормално. Става въпрос за същото нещо като разпознаване на глас или ръкописен текст. Много ни е далече технологията, най-вече теорията, от възможността да правим такива неща. Сигурно работеща подобна програма би означавало много сериозен пробив в областта на изкусвения интелект, т.е. ако можехме да правим това много скоро щяхме да се научим и да правим играчки като мечето от филма AI.

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    May 2004
    Мнения
    68
    #7

    Сименс C55

    абе и аз сам търсил ама не став така както трябва има 1-2 програмки ама не е ка4ествено


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Сименс KGV2400
    От charliii във форум Хладилна техника
    Отговори: 5
    Последно: 24-03-13, 15:22
  2. Проблем със Сименс с72
    От pavelkv във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 30-09-06, 12:30
  3. телефонен кодблокиран сименс
    От travoltino във форум Поддръжка
    Отговори: 4
    Последно: 28-10-05, 23:14
  4. Сименс А70 за армия и полиция
    От Wise във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 30-08-05, 18:48
  5. сименс С55-за кой ли път проблеми...
    От Giggio във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 03-03-05, 23:59

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе