Резултати от 1 до 11 от общо 11

Пак за С60

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #1

    Пак за С60

    Хора, можете ли да ми кажете как се флашва софтуера на въпросния телефон? Също и някакво линкче със стандартни приложения ако има, по възможност в БГ, много ще съм ви благодарен.

    Имам на компа си това: C60_200400_service.EXE

    Също и тея работи:

    c60flash.bin

    c6042004(няма разширение)....

    SIEMENS C60 LG4 V14 - 007C0000.FLS

    SIEMENS C60 LG4 V14 - 00200000-2004.02.05-18.38.01.FLS

    SIEMENS C60 LG4 V14 - 00800000.FLS

    Имам работещ кабел, разбира се и съм инсталирал Siemens Data Exchange Software....

    Обаче идея си нямам кое какво да го правя, нито какво правя със всяко от тях. Ще съм ви много благодарен, ако ми помогнете. Колкото е по - подробна информацията, толкова по - добре. Не съм отличник по английски. В краен случай мога да опитам с английски или немски.

    Съшо и някакви други насоки ако ми дадете, добре ще бъде....

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #2

    Пак за С60

    Щом не знаеш какво да правиш за какво се захващаш?

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #3

    Пак за С60

    Интересен въпрос... Ами за да се науча? За да си подобря софтуера на телефона? Сигурността му?

    Въпросните файлчета вероятно са флашващи телефона. Питам обаче за програма, която да ги идентифицира, да го извърши и евентуално за някои насоки на работа.

    Честно казано, аз и когато се захванах да уча четенето, не знаех да чета.....

  5. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #4

    Пак за С60

    А пък аз когато се захванах да уча четенето, вече знаех да чета.

    Ти май нямаш много работа, а ?

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2000
    Мнения
    1,053
    #5

    Пак за С60

    muncho, а ти ако няма какво да казваш - не го казвай тук...!

  7. Member
    Тук е от
    Dec 2001
    Мнения
    285
    #6

    Пак за С60

    Прав си Док, ама това което искам да кажа го търси между редовете.

    @ДЗВЕРР кажи пъво какъв е проблема в телефона. Този софтуер от къде си го взел? (c6042004 - ми се струва, че се отнася за април 2004). Какво си правил до сега и какъв е резултата?

    П.П. Остави ги тия PM- ако искам нещо да ти кажа - ще ти го кажа.

    П.П.П. Ти поигра ли си с Google?

    http://www.siemens-club.ru/soft.php-виж дали ще помогне


  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #7

    Пак за С60

    Нищо не съм правил - в смисъл качвал съм му java приложения, но изглежда SDE не позволява повече.

    Файловете ги взех от българските free-та, като предварително ми бяха казали, че fls и bin файловете са за ъпдейт и обикновено съдържат и дата и името на тел. в себе си(обаче сега не мога да намеря човек, дето да ме упъти какво да ги правя).

    Неизвестният файл беше в едната от директориите на ъпдейтите и реших, че ще ми трябва.

    Възможно е и да ми трябват две различни програми за двата вида файлове.

    Междувременно се "сдобих" и с още нещо - то се казва C60_200400_service.EXE и ми предлага флашване на софтуера, ама не знам каква е процедурата - няма никакво обяснение.

    Добавено:

    Mдам. Свалих от този сайт няколко "кръпки" като exe-та. Обаче не е обяснен механизма на флашването - включен или изключен телефон, мога ли да си направя "backup" или да си преинсталирам софта, ако телефонът спече. Освен това пише, че флашовете са за руска клавиатура и Т9 - това има ли значение в моя случай.


  10. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #8

    Пак за С60

    Сега наново ви пиша и този път ви моля за малко помощ:

    Флашнах въпросния телефон но с програмка от горепосочените сасйтове. Менюто на програмката поддържаше български, но единственото "подобрение", което получих в телефона след флаш беше, че загубих българското меню за сметка на полски и китайски такива. Бакъп нямам. Кажете ми моля, как мога да си сложа пак българско меню ?

    Благодаря ви предварително...

    Имам под ръка същия телефон но с българско меню... Ако имате идея как да процедирам - това е единственияв проблем...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #9

    Пак за С60

    Пич просто си изтегли от тук файла C60_250400.zip. Това е последната версия с български. За парола виж личните съобщения.

  12. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,576
    #10

    Пак за С60

    Barev, благодаря ти, човеко, златен си, дума да няма

    Искам да те питам само : как мога да разбирам кое чудо какво точно ще направи при използването му?

    И има ли проблем да използвам линка занапред или не е желателно?

    Много съм ти задължен

    Няма да го забравя

  13. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    138
    #11

    Пак за С60

    Няма проблем [8D] Нали за това е форума. Линка го ползвай както искаш, просто спазвай правилата, които са написани от този който го хоства. Прочети и темата за Зименс тук. Иначе просто питай.[]

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе