Резултати от 1 до 4 от общо 4

Kingstate KDR-0942 "Говорителче"

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #1

    Kingstate KDR-0942 "Говорителче"

    По ред причини домашния ми телефон Panasonic - TCD650BX DECT Phone спря да работи.

    Основната е механична повреда на говорителчето след поредното изпускане на теракота.

    Ходих в регионалния сервиз, говорителчето не може да се поправи, а и такова нямат налично в техните бази.

    Много моля, ако някой се занимава с такива неща, още по-добре, ако има или знае къде има налично такова говорителче да ме упъти с адрес и/или телефон за да си закупя или поръчам.

    Ще дам и други модели говорителчета, на други производители, които според cross reference на производителя Kingstate, съвпадат по характеристики и размери с тяхното.



    Данни на това, което търся:







    В хит.бг е. Моля, ако някой има интерес, а не го вижда да се обади, ще препиша всичко тук.





    <font color="orange">Cross Reference:</font id="orange">

    Keyrin, модел KR-201-150

    Digisound, модел DHK-201

    American Audio, модел DR20150

    Chia Ping, модел DHK-201



    Благодаря ви предварително!



    <font color="red">«EDIT»</font id="red">

    Много моля също, ако някой има познат или близък в сервиза на Panasonic или на K&K, не знам как се води точно, да ми съдейства.

    Фирмата се казва "Дончев и Величков" ООД, намира се в сградата на театър София на ул. "Янко Сакъзов" 23<sup>а</sup>

    Та там имат или биха могли да доставят, но ми казаха, че части не продават. Предложиха ми да изпратя телефона до София, те да го ремонтират и да ми го върнат, като цялата операция ще струва около 40 лева.

    Не искам да бъда разбран погрешно, но ми се струва множко да дам 40 лева за монтирането на едно говорителче, струващо най-много 4-5 лева, имайки и предвид факта, че целия телефон струва[ше] 70 лева.

    В краен случай ще прибегна и до този вариант, но ще бъда задължен, ако някой ми съдейства за закупуването на това говорителче от този сервиз. От там нататък ще се справя с монтажа в рамките на не повече от 5 лева. Поне толкова струва услугата в местен сервиз и е работа за не повече от 5 минути.

  2.  
     
  3. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #2

    Kingstate KDR-0942 "Говорителче"

    Malone

    Що не ми изпратиш телефона по рейса.

    След ремонта ще ти го върна пак по рейса.

    Не вярвам тази въртележка да струва повече от 4-5лв.

  4. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #3

    Kingstate KDR-0942 "Говорителче"

    С най-голямо удоволствие приятелю, благодаря ти!

    Стига обаче да имаш подходящата част, тъй като тази предполагам, че наистина не може да се поправи, тъй като тия регионалните не са от мързеливите, а и нямат нищо против да ми вземат парите, ако можеха да поправят самото говорителче.

    А тия посочените по-горе вероятно си поръчват директно от Panasonic, поне така казаха, но режат глави за самия ремонт. Верно е, че си има чалъм за отварянето на телефона, ама чак пък 35 лева за труд ...

    Ако смяташ, че има някъкъв шанс да намериш такава част го пращам веднага на адрес посочен от тебе [на PM].

    Благодаря отново!

  5. Senior Member Аватара на Vandal
    Тук е от
    Dec 2002
    Живее в
    https://t.me/pump_upp
    Мнения
    1,255
    #4

    Kingstate KDR-0942 "Говорителче"

    Утре ще поразпитам и ще ти пиша.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе