Резултати от 1 до 3 от общо 3

Sony Ericsson T 105 клавиатурен проблем

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    25
    #1

    Sony Ericsson T 105 клавиатурен проблем

    Здравейте. Баща ми си взе новичък Сони Ериксон Т105 от някаква промоция на МТел. След около 2 месеца работа (т.е. сега), клавиатурата започна да си прави странни бъзици: не винаги приема, все едно е изключена, като се включи телефона за 2-3 натискания работи после пак спира. От известно време пак тръгна, но се случва чат-пат ако някой да ми звъни и като натискам зелената слушалка да не работи. Ей такива работи.. Не знам от какво може да е- кофти връзка вътре, ако е бил изпускан, или пък софтуерно нещо? Нямам никаква идея. Надявам се да дадете акъл и да препоръчате приличен сервиз, където мога да ида в София, т.е. хора дето с това се занимават, че вече във всяка лавка предлагат какво ли не... Ами благодаря предварително и хладен ден!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #2

    Sony Ericsson T 105 клавиатурен проблем

    Сервиза на Мтел ще свърши идеална работа. Имаш поне 1 година гаранция, а и ще ти е безплатно.

  4. Novice
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    8
    #3

    Re: Sony Ericsson T 105 клавиатурен проблем

    Моят е SE T100 (почти същия) и като слушам мисля че повредата се дължи на това че е изпускан,удрян и т.н. Вероятно само определени бутони не работят. Има опасност в бъдеще да почне и да се изключва сам...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с GSM Sony Ericsson
    От InternetZombie във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 13-05-13, 09:11
  2. Проблем с Sony Ericsson k800i
    От Tibby във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 12-11-12, 20:06
  3. sony ericsson w395 -- Проблем с връзката с РС -- Решено !!!
    От milenk във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 25-01-11, 15:32
  4. Проблем със свързване на sony ericsson k510, v630 bluetooth
    От saint056a във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 28-04-07, 10:43
  5. Sony Ericsson
    От 0101 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 14-12-03, 13:22

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе