Резултати от 1 до 9 от общо 9

Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #1

    Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

    Izvnqvam se otnovo za latinizata, no nqmam vazmojnost ot tuk da pusha na cyr Nqmma vazmojnost* da gledam v google-to ta ako moje nqkoi* da mi poso4i osnovnite predimstva i nedostatazi na dvete mobilni OS-a, koq e po savmestima i t.n.
    Interesuvame sashto mneniq koi telephon e po dobar - Motorola MPx220 ili Nokia 3230.
    Blagodarq i oshte vednaj se izvinqvam za latinizata.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re: Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbion 7/8

    Windows Mobile !
    MPx220.

  4. qni
    qni е офлайн
    Member Аватара на qni
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    337
    #3

    Re: Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

    Ще ти препоръчам този форум http://all4smartphone.com/forum/index.php

    Доста неща са изписани там със сигурност ще си изясниш вапроса.

  5. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #4

    Re: Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

    Аз ще ти препоръчам google.com и оттам нормалните чужди сайтове, щото гореспоменатия сайт (за форума не знам) е дупка, а яко крадът .... иначе яко самочувствие, само дето и 'google.com' не цензурират с текст 'за реклама се обадете на дева мария', нарушават всяка логика като ти спират възможността да си сложеш банерче (деба всеки форум хората го правят това със подписите, тея пари ти искат) и т.н. .... не се сещат явно как почнаха.

    _________________________________________________

    А и още нещо. Веднъж ми се наложи да питам е там естествено нямаше никой който да ми отговори Големи разбирачи all

    Истината е чичо и качествените сайтове , които не са на БГ :Super:

  6. Senior Member Аватара на Lupus
    Тук е от
    Aug 2003
    Живее в
    София
    Мнения
    13,807
    #5

    Re: Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

    @CrossBlade,
    Нещо май грешиш. Във въпросния сайт и форум просто има правила и те се спазват твърдо. Иначе нещата са си на добро ниво. Да не те е дъвкал Malone, та така рипаш?

  7. Novice
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    1
    #6

    Re: Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

    @CrossBlade

    приятел, толкова ли не миряса една година, че само ни плюеш? То бива бива простащина, ама това твоето е пъна помия. Ще те помоля да внимаваш с обвиненията само, защото почна да ми писва. това че си направил/участваш в един сайт за телефони изцяло на английски и имаш още на 2-3 места дейно участие не те прави изключение от останалите потребители. Ако не ни завиждаше толкова, нямаше непрестанно да ни плюеш защото нито сайта ни е "дупка", нито "крадем" - обвинение, което трудно ще подмина.

    дори твоите модератори ти го казват това, така че вземи се в ръце, крайно време е.


    PS: ако продължаваш в този дух, най-многото да се дискредитираш сам пред потребителите ти, т.к. всеки знае много добре, за персоналното ти отношение към нас. Дори да не знае, много лесно може да се ориентира :coolsmiley:

  8.  
     
  9. Senior Member Аватара на Malone
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    3,892
    #7

    Re: Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

    Не, не съм "дъвкал" никого, още по малко пък CrossBlade, който иначе съм хвалил доста.
    От известно време обаче не го правя. Не че знанията му са по малко, напротив, но просто вместо да пораства сякаш се случва обратното.

    Прочетох написаното от него, но не мислех да се намесвам, тъй като знам причината за плюнките, които младежа хвърля по all4smartphone.

    Както казах, те не са нито основателни, нито честни [IMHO].
    Не искам да коментирам този въпрос. Всеки има право на мнение, както и да го пише където иска. Времето ще покаже, кой е бил прав.

    Това, че някъде, в някой форум има написана статия по определена тема и същата статия я има и в all4smartphone, не прави последните плагиати. Статията написана в първия форум също е прочетена от някъде и в най-добрия случай е преведена. Почти съм сигурен, че във форума, който има предвид CrossBlade няма нито една статия, за която публикувалия я има право на някакво авторство.
    Нито едно решение в all4smartphone не претендира за авторство, освен може би в стила на писане на конкретния автор. Статии с теми от него форум могат да се прочетат вече на доста места. Никой не споменава автора на информацията, но нито Ники [shotlandetza], нито някой от редовните посетители там е плюл т. нар. "плагиат". Намираме се в Интернет, информационната среда е свободна и всеки чете и пише каквото и както иска.

    Това, че вместо CrossBlade, Николай или някой друг от редакторите е публикувал статия преди него в all4smartphone не е основание да се плюе. Получава се парадокса "Тия са плагиати, защото изплагиатстваха преди мене". Или "Крадеца вика Дръжте крадеца". Тъпо. И детско.

    Противник съм на "БГ" тактиката, която CrossBlade неволно прилага: "Аз съм умен защото другите са много прости."
    Истината някъде посредата. Нито той е толкова умен, колкото иска да изглежда, нито участниците в all4smartphone са толкова неграмотни, колкото той рекламира.

    Нямам спомен за въпроса му в all4smartphone, но щом не му е отговорено или е нямало човек, който да знае отговора или въпроса му не се е нуждаел от отговор, ако ме разбирате правилно.
    Нито едното, нито другото е фатално за форума. Същото може да се каже и за присъствието на CrossBlade там. Аз когато не харесвам определено [чуждо] място предпочитам да си тръгна, вместо да плюя наляво и надясно, тъй като рискувам или да имам неприятности или да ме помислят за малоумник.

    Така че, моята препоръка към CrossBlade [дори да е ненужна] е просто да не посещава този форум. Респективно и да се въздържа от коментари. Последното е пожелателно разбира се, говори за потенциала му "на втория етаж", нищо друго.

    Искрено се надявам, този пост да предизвика не дискусия, а малко разсъждение.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Re: Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

    Аз за форума почти нищо не казах, там не съм ходил много много.

    Malone Edit: Отново си нечестен, което не говори никак добре за теб.
    Прочетох първата версия на поста ти, придружен с доста необосновани нападки точно към форума, както и достатъчно количество emote икони.
    Вероятно си помолил някой администратор да ти редактира поста, за да не се вижда, че е редактиран.
    Непочтено.

    ....

    За краденето ... хммм. Имаше едно нещо наречено "source". ...
    Докато това нещо го няма и новините си се преписват мо-та-мо (или как'т там се пише) - аз ще си плюя и ще си плюя ...

    А дали ще обсъждам/харесвам и т.н. дадено място, мисля, че си е мое решение/право и т.н.


    _________________________________________________

    _________________________________________________
    edit : Ако почнете във всяка новина да слагате Source, ОБЕЩАВАМ, че няма да се за заяждам повече Ама сериозно го казвам това. За форума ви - ок - водето си го както искате (верно наистина отдавна не съм го поглеждал), но ..... така ... Ако слагате Source/Източник или каквото и да е - няма да се "дъфча" с вас.

    Айде поздрави. Посъкратих си поста да е по-лесен за четене хаха

    //mod edit Lupus
    Така. Всеки си каза своята позиция. Предлагам по-нататъшните коментари на тема http://all4smartphone.com/forum/index.php да продължат там. Те не касаят Сетком.бг.


    edit Cross (хаха) - Съгласен, ако не ти е проблем, остави коментарите 2-3 дена и като имаш време после ги затрий, че да остане темата чиста.

    //mod edit Malone
    Не, по добре да останат. Има доста неща написани и може да се прецени кое мнение колко струва.

  11. Junior Member
    Тук е от
    May 2001
    Мнения
    96
    #9

    Re: Microsoft Windows Mobile TM Vs Symbian 7/8

    Blagodarq, li4no moe mnenie e, 4e vaprosniq forum e dobar. A i nqma smisal ot offtopici...prosto me interesuvashe sas 2-3 izre4eniq predmistvata i nedostatazite na dvete OS spored vas, az imam mnenie po tozi vapors, no se 4udeh dali pove4eto savpadat sas moeto.
    Blagodarq i neka zapazim dobriq ton vav foruma.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Прехвърляне на контакти от Symbian на Windows Mobile 8
    От Aleksandars във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 18-12-13, 00:04
  2. 3DMark за Android и Windows Mobile (Очаквайте скоро за iOS и Windows RT)
    От stenly във форум Мобилни устройства
    Отговори: 0
    Последно: 02-04-13, 21:22
  3. Asus P320 with Windows Mobile 6.1 Profesional
    От MADFace_ във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 15
    Последно: 18-08-08, 08:34
  4. Microsoft Windows Mobile 2003 Second Edition
    От ArsenLupen във форум Windows
    Отговори: 1
    Последно: 04-08-05, 13:28

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе