Резултати от 1 до 2 от общо 2

сваляне на преден панел на sony ericsson k500i HELP

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    1
    #1

    сваляне на преден панел на sony ericsson k500i HELP

    Здравейте, скоро си купих gsm sony ericsson k500i ,много сам доволен от телефона, но както всичко което се ползва много телефона "яко прашаса" под дисплея се виждат доста боклуци ,а сащо така и джойстика се е замарсил сериозно , не работи както трябва. Вапроса ми кам вас е , дали някой може да ми обясни как да махна предния капак на телефона за да го почистя? Знам че за някои от вас въпроса ми ще прозвучи доста глупаво, но все пак ми отговорете. Ще сам много благодарен ако можете да ми помогнете.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2005
    Мнения
    39
    #2

    Re: сваляне на преден панел на sony ericsson k500i HELP

    Точно при моделите к500 к700 ф500 става малко специфично. По принцип се прави с едни специални клещички много са интересни, но надали ще си намериш такива. Намираш нещо пластмасово, тънко и щироко около сантиметър, (ако си го намериш по тънко от мм. и здраво ще е добре) зваляш заден панел, и от долу на горе (откъм буксата за зареждане) равномерно потпъхваш като от време на време сменяш от ляво и дясно стремейки се да не счупиш панела, понапъва не малко не се плаши. Не ти го препоръчвам, ше си надереш панела ако нямаш инфтрумент и не си отварял досега...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 4
    Последно: 29-05-13, 14:10
  2. Търся преден панел за SAMSUNG i600
    От zdravkich във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 03-01-12, 18:18
  3. Продавам преден панел за Acer Aspire 5738ZG
    От MyxaTa във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 16-12-11, 14:33
  4. SONY CDX-GT200 преден панел за Авто CD
    От BaHko_goTuHoTo във форум Купува
    Отговори: 0
    Последно: 14-03-10, 17:35
  5. Sony Ericsson T100 [Дисплей и панел]
    От Malone във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 05-04-04, 17:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе