Резултати от 1 до 4 от общо 4

Въпрос за Е600???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    67
    #1

    Въпрос за Е600???

    Трябва ми сотуеара за този телефон за да мога да си сваля едни снимки за него,но нямам диск с него...някой може ли да ми каже как се казва този софт. и/или да ми даде линк към него.Благодаря!!!

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Въпрос за Е600???

    Софта се казва Samsung EasyGPRS. Ако не го намериш ми пиши, ще ти го пратя някак (40МВ е).
    Имах същия телефон...свалянето на снимки е просто ужас...и бавно...и дропва...инфрареда е много зле...софта също.
    Успех

    П.С. Ако работата не стане с оригиналния софт, пробвай с този: http://fma.sourceforge.net/

  4. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    67
    #3

    Re: Въпрос за Е600???

    CKO,aма адски съм ти благодарен за всичко,СУПЕР СИ.Намерих го в датата...благодаря!!!

  5. Junior Member
    Тук е от
    Sep 2005
    Мнения
    67
    #4

    Re: Въпрос за Е600???

    За програмата EASYGPRS значи въпроса ми е главно към СКО ,защото той е имал същия,таааа как точно става връзката м/у гсма и компа. Иска ми някакъв модем да инсталирам или нещо такова (това е в GPRS Wizzard) kакво трябва да се направи за да се пусне и къде трябва да се щракне за да си сваля снимките от тела...благодаря предварително...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе