Резултати от 1 до 2 от общо 2

Имам странен проблем със samsung s500

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    1
    #1

    Имам странен проблем със samsung s500

    Имам samsung s500 и си изтеглих software за него (Samsung PC Studio PIM & File Manager 1.0) от официалния сайт. Имам и дата кабел за samsung, но той от друг модел и въпреки, че на практика си пасват software-а не може да го разпознае. Направи ми впечатление, че при Samsung PC Studio PIM & File Manager 1.0 не ми е достъпна функцията reload, въпреки че когато включа телефона в дата кабела програмата забива за малко. Намерих си и друг software с име EasyStudio PIMS & File Manager 1.0, който е малко по-различен и още при отварянето си търси за телефона, но не го намира. Но поне с нея имам опцията reload, която всъщност не помага за прочитането на телефона.

    На теория всичко трябва да работи, но на практика не е така и си мисля, че това може да е от кабела въпреки, че той е за малко по стар модел на samsung. Възможно ли е там да е причината и да търся ли нов кабел?


    П.П. Изненадах се когато преди ден два изпробвах кабела на сухо и телефонът изписа, че се зарежа. Днес когато мъчих да направя връзката и това не се получи.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Jul 2004
    Мнения
    150
    #2

    Re: Имам странен проблем със samsung s500

    По принцип ако не е оригинален кабела, шанса да ти намери телефона и да тръгне цялата история е доста малък... При мен за моя Сименс ми се наложи да си купувам 6 кабела и чак на седмия се намериха Ама май щеше да ми е по-евтино да си купя оригинален кабел. Можеш да провериш на http://samsungpro.ru/ за повече софтуер и информация. Сайта е малко пообъркан според мене, ама има доста нещица...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Имам странен проблем с мишката
    От dangerfield във форум Windows
    Отговори: 2
    Последно: 22-01-10, 15:00
  2. Имам странен проблем с микрофона
    От niggaz_nature във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 11-01-06, 23:11
  3. Samsung S500
    От zihe във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 09-01-05, 02:56
  4. Samsung s500
    От kik0 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 14-03-04, 19:42
  5. Samsung SGH-S500
    От mEEEri във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 01-11-03, 01:48

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе