Резултати от 1 до 4 от общо 4

Кабел за Siemens C65

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    70
    #1

    Кабел за Siemens C65

    Знае ли някой,става ли дата кабела за Siemens C60/C62 и за C65? Имам такъв кабел,но програмите за работа с телефона казват че няма закачен телефон.Smetler -a го позна, но " SieFlexBrowser", " SiMoCo", " VNavigator Siemens x65 Mobile Manager" не.Къде е грешката,в телефона или кабела.Версията на софтуера е 12.

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    3
    #2

    Re: Кабел за Siemens C65

    Честно да ти кажа и аз се чудя, защото ми предлагат изгодно ц65 а имам ц62 и ако някой каже дали кабелите стават това до известна степен може да повлияе на решението ми дали да продължа с традицията сиеменс ц6*.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    148
    #3

    Re: Кабел за Siemens C65

    кабелите са съвместими. Само дето 12-та версия еъ проблемна при свързването с компютър - премини на последната от Сайта на Сименс. Чрез COM кабела, който имаш ще стане.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    70
    #4

    Re: Кабел за Siemens C65

    Ъпдейтвах до 54 версия,но се наложи и преработка на кабела.Моят беше трижилен и за това за да го познае телефона (като напишеш *#06# ,натиснеш левия софт-бутон,най-долу пише Acc:Plugged DCA-500 ако е познал кабела),добавих две съпротивления от по 10Кома между 2 - 5 и 2 - 7 крак на куплунга от към телефона.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. DVI-D КАБЕЛ
    От alkuni във форум Общ - хардуер
    Отговори: 1
    Последно: 27-05-11, 20:05
  2. DVI-кабел
    От qnkogundito във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 3
    Последно: 30-10-10, 09:55
  3. Проблем с Siemens ST60 и дата кабел
    От vagabond във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 22-03-06, 22:49
  4. Трябва ми кабел за s tv out -> антенен кабел
    От icos във форум Аудио и Видеокарти
    Отговори: 1
    Последно: 23-05-03, 13:50
  5. Продавам дата кабел за Siemens C55
    От iv_laz във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 15-05-03, 21:32

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе