Резултати от 1 до 15 от общо 15

SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    122
    #1

    SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Ако някой има информация да каже!??

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    8,784
    #2

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Питай @Ludia - той им е голям фен

  4. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #3

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Значи Лудият не се напарил с Саджемите.

  5. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    4
    #4

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Абе тия френски боклуци още ли ги купуват???
    После се чудим защо на пазара се задържат всякакви тъпанарски марки и похарчваме камари с пари докато схванем кой кой е?

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    63
    #5

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Напоследък моделите на сажем са всичко друго, но не и боклуци. Момчетата си взеха поука от фиаското преди няколко години и новите им модели са доста по-читави. Интересното е, че на кендибар моделите им, ретънрейта след първата година е доста по-нисъл от тези на доста по-известни и водещи марки.


    ретърнрейт - дефектирали телефони.

  7. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    4
    #6

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Напоследък много калпави доскоро източни марки коли дават по-добри показатели от западните както откъм дефектиране, така и откъм издържливост - особено по нашите пътища. Само че Панасониците (телефони и централи) дето ги внасях 92-95 години и до ден днешен работят, а Волвото втора ръка (740 GL) дето го карам 6 години (към 400 000 км), до преди няколко месеца не просто не го бях ремонтирал - болтче не бях сменил. За същото време познатите ми с френски коли "движеха" между 3000 и 4000 лева за ремонти. Така че ще поизчакам още с купуването на френски стоки, въпреки, че последните пежа, рена и ситроени - няма какво да си кривя душата - вече са на ниво. Впрочем за да не си помислите, че приказвам, колкото лаф да става ще спомена, че продадох известно количество сагеми преди няколко години и големи ядове брах с ремонти, гаранция и псувни от познати на които ги бях препоръчал... В рамките на две три години да са направили кой знае какъв скок - силно се съмнявам!!! Затова умната с френските стоки!!!

  8.  
     
  9. silverfox
    Guest
    #7

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    @wallace
    Return Rate (или коефициент на върнати повредени телефони) не е равно обаче на "Ебати глупавия телефон" или "Ебати глупоста дето направи тоя телефон".

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    63
    #8

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Дали даден телефон е глупав или не, е лично виждане на всеки потребител и не виждам защото то трябва да се приема и споделя от останалите.

  11. silverfox
    Guest
    #9

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Не съм казал, че тоя телефон е глупав, ами отбелязвам разликата между така точно изтъкнатия и обяснен от теб термин, при това написан с кирилски букви за да го разчетем, и некадърността на някои телефони. Не винаги това, че не се чупи значи, че е добър телефон.

  12. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    63
    #10

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Цитат Първоначално публикувано от silverfox
    Не винаги това, че не се чупи значи, че е добър телефон.
    Съгласен.

  13. silverfox
    Guest
    #11

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??


  14.  
     
  15. Novice
    Тук е от
    Feb 2006
    Мнения
    1
    #12

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Без да обиждам никой от Вас,ползвам Саджем и Алкател от 6-7 години,и трябва да Ви кажа че сьм изключително доволен.Много от Вас изказват мнение,без дори да са дьржали в рьцете си такьв апарат.А защото някой бил имал,
    друг бил казал,някьде си били прочели и т.н.През рьцете ми са минали хиляди апарати,така че имам непосредствени
    наблюдения.Предпочитам да вярвам на себе си.Всеки си има право на мнение,моето е такова!А-а-а-а-а-аа-а-а,забра-
    вих,аз си ги купувам НОВИ!А не като минат през рьцете на 10 пишман майстори,след 80 ремонта,100 уж разкодирвания,флашвания и прочие "майсторски" дивотий.И накрая ти го минава с "духалката" и ти обяснява как това апаратче за нищо не ставало.А то горкото с нищо,ама с нищо не е по-лошо от другите.Ами майсторите такива!
    Нокийте що стават,знаете ли?Не че са по надеждни,глупости,просто има части за тях.Едно като не стане,пробваш второ,трето докато трьгне.Моля не се впускайте да ми обяснявате,имам 3 магазина и сервиз!
    И в крайна сметка,защо се регистрирах в този форум!?!Кажете кьде има Х8?Купих си го миналото лято и го дадох на мой познат,като очаквах че ще го намеря пак,но уви!Прекрасен телефон.То не може да се опише,трябва да се докосне.Пьрво си е дизайнерски,и за тези пари,ще ме прощавате ама Нокийте пасти да ядат!Пьк Вие си приказвайте че те французите можели само св.... а правят!

  16. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    3
    #13

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Едно време имаше промоция в Мтел на Сажем 822Ц мисля беше модела, и жената си купи такъв. Това беше ако не се лъжа 99г. или преди това, но може да бъркам. Телефона се ползваше до преди година и половина. След което го дадохме на детето да си играе с него, щото батерията му умря и неможахме да намерим. Наскоро ми трябваше резервне телефон и го изрових на малкия от играчките. Събрах го защото той беше оспял да го поразчасти. Заредих го и го ползвах около седмица, като през това време освен че батерията караше по няколко часа не е имал проблем с разговори и т.н.! Сега пак е при малкия да си игреа с него Но бях поразен колко здрава е таз машинка. А за обхват, да ви кажа много телефони съм сменил ама такъв силен обхват не съм виждал на друг телефон. Миналата година взехме Сагем Май Х2 щото жената си искаше пак старата марка. И да ви кажа телефончето за сега е бомба. Много приличен софт и менюта, перфектни бутони, има си и камерка която не е нещо претенциозно. Игрички, музички абе всичко си е супер по него. И най вече е здраво телефонче, синагата се опита няколко пъти да го счупи на две (телефона е тип мида) но не оспя . Определено препоръчвам марката Сажем на хора които търсят не скъп, надежден и добър телефон. Все пак мисля факта, че в Англия е един от най-ползваните телефони е показателен. Поздрави на всички!

  17. Member
    Тук е от
    Apr 2005
    Мнения
    963
    #14

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??


  18. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #15

    Re: SAGEM MY-X8 къде се продава и колко пари!??

    Цитат Първоначално публикувано от echo
    След употребата на 930 1г и 8 месеца тази марка окончателно отпадна от списъка за апарати. Скапа се телефона безвъзвратно когато не очаквах. А иначе страшно много си го харесват

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Колко пари сте склонни да отделите за климатик?
    От dgenov във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 35
    Последно: 17-06-09, 11:32
  2. Колко пари могат да се вземат за конфигурацията?
    От dimodimitrov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 13
    Последно: 08-06-07, 19:29
  3. колко пари да дам ... старо ли е това ?
    От zoro във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 07-11-06, 18:34
  4. Колко пари ще струва един употребяван...
    От MoPcKu във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 22-08-03, 15:08
  5. Колко пари ще искате ?
    От Ivanov във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 1
    Последно: 11-08-03, 12:05

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе