Вижте резултатите от анкетата: Nokia 6630 или Sony Ericsson P910i

Гласували
21. Не можете да гласувате в тази анкета
  • Nokia 6630

    9 42.86%
  • Ericsson P910i

    12 57.14%
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 22 от общо 22

Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #16

    Re: Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson

    Мерси на всички за помощта в избора, вече съм горд притежател на Nokia 6680. Засега съм доволен, но още не съм имал време да си кача всички необходими приложения. Изглежда здрава.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    12
    #17

    Re: Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson

    защо в анкетата отсъства Моторола А1000

  4. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #18

    Re: Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson

    Защото Моторола не е марка ? ) А логиката да сравняваме най-високия клас с "кое Ганьо си купува най-много" е абсолютно просташка и нелепа.

    Честито за телефона, за мен темата е изчерпана. А 6630 Е стерео. Не е лошо да приказвате за неща , които са ви ясни

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2005
    Мнения
    12
    #19

    Re: Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson

    Цитат Първоначално публикувано от CrossBlade
    Защото Моторола не е марка ?


    с теб не ми се спори, лошото е че някои ти вярват, ако моторола не е марка не знам кое е , след като нито нокиа нито СЕ си правят сами телефоните ... но нейсе това не е важно сигурно ? карай друго е моторолата да е 2 пъти по-добра от Р910, да е по-евтина но все пак да се взима Р910 или 6630

  6. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #20

    Re: Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson

    Цитат Първоначално публикувано от Cenarius


    но все пак да се взима Р910 или 6630*

    Ами така и направих, както пише по-горе. Моторола са добри в електрониката (чипове, транзистори и др. полупроводникови елементи), сигурно и телефоните им са здрави и многофункционални, но определено не ми допадат по отношение на "юзър-френдли" менюта, интуитивни и лесни за ориентиране. А аз не смятам да прекарвам часове пред мобилният си телефон докато стигна до настройките на GPRSа примерно. Също така не искам "слайд" телефон, версията на Symbian-а е по-нова в Nokia-та, която е и по-лека, и с по-нова версия на блуутута, но за сметка на това на Nokia-та и държи повече батерията.... Те и Dacia са много функционални и евтини и сигурно са супер за парите си ама аз ще си купя Audi.



    http://gsmarena.com/compare.php3?idP...5&idPhone1=653

  7. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #21

    Re: Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson

    Цитат Първоначално публикувано от Io

    Ами така и направих, както пише по-горе. Моторола са добри в електрониката (чипове, транзистори и др. полупроводникови елементи), сигурно и телефоните им са здрави и многофункционални, но определено не ми допадат по отношение на "юзър-френдли" менюта, интуитивни и лесни за ориентиране. А аз не смятам да прекарвам часове пред мобилният си телефон докато стигна до настройките на GPRSа примерно. Също така не искам "слайд" телефон, версията на Symbian-а е по-нова в Nokia-та, която е и по-лека, и с по-нова версия на блуутута, но за сметка на това на Nokia-та и държи повече батерията.... Те и Dacia са много функционални и евтини и сигурно са супер за парите си ама аз ще си купя Audi.



    http://gsmarena.com/compare.php3?idP...5&idPhone1=653
    A1000 e с неудобното Symbian UIQ interface меню

    Cross.

  8.  
     
  9. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #22

    Re: Избор на GSM Nokia VS. Sony Ericsson

    Цитат Първоначално публикувано от MetalMilitia
    A1000 e с неудобното Symbian UIQ interface меню*

    Cross.
    От опита ми с моторолски менюта определено като тръгна за мобилен телефон няма да асоциирам Моторола с ЛЕСНО. Иначе разгледах за Symbian UIQ и съм съгласен, че изглежда доста функционално и юзър френдли. Но по начало не исках слайд, а в последствие се отказах и от тъч-скрийн телефон, затова и не си купих Ериксон-а, въпреки че има повече положителни мнения за него. Hit The Lights.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58
  2. Може ли да се ползва GPS ресийвър за Sony Ericsson K800i или Nokia 6120
    От bo4o във форум GPS - модели, софтуер, карти и трикове
    Отговори: 2
    Последно: 12-12-07, 12:31
  3. Sony Ericsson K800i или Nokia 6120
    От bo4o във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 11-12-07, 22:21
  4. Избор На Телефон - Nokia, Sony Ericsson or...
    От Emotion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 16
    Последно: 13-12-06, 19:17
  5. Sony Ericsson K750i или Nokia 6131
    От amigo75 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 11-11-06, 22:53

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе