Резултати от 1 до 3 от общо 3

Panasonic x800 заслужажали си?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    2
    #1

    Panasonic x800 заслужажали си?

    Мисля да си купя горепосо4еия телефон цената на нов е окол 600 лв. заслужавали си?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2006
    Мнения
    28
    #2

    Re: Panasonic x800 заслужажали си?

    Определено. Братми се зе от щатите. Туйа не съм го виждал под 700 лв. На него му излезе около 400 лв.
    Много неща може да правиш с него , за аъцаление замен естава. Изкам GSM с такива възмоности но да е удато и водоустойчив. Всичко друго ще се потроши. От тригодини съм с ериксон 5020м , дещо дефектни били. Намене след една година зе да ми се рестартира(но си мисля че е от изтърванията). Оспяха да ми го позакрепят но повечето функции му загинаха. Най здравото което се предлага в момента според мен е нокия 5140, обаче никакви екстри няма освен датяиците за температура , шум , компас, и фенерче. Еима и ГПС навигатор но той се копува отделно и е вграден в калъфката(незнам дали няма и такса за ползаване на гпс-а)

  4. Moderator Аватара на Lazar
    Тук е от
    Aug 2005
    Живее в
    Варна
    Мнения
    5,259
    #3

    Re: Panasonic x800 заслужажали си?

    Цитат Първоначално публикувано от TexHuk
    Определено. Братми се зе от щатите. Туйа не съм го виждал под 700 лв. На него му излезе около 400 лв.
    Много неща може да правиш с него , за аъцаление замен естава. Изкам GSM с такива възмоности но да е удато и водоустойчив. Всичко друго ще се потроши. От тригодини съм с ериксон 5020м , дещо дефектни били. Намене след една година зе да ми се рестартира(но си мисля че е от изтърванията). Оспяха да ми го позакрепят но повечето функции му загинаха. Най здравото което се предлага в момента според мен е нокия 5140, обаче никакви екстри няма освен датяиците за температура , шум , компас, и фенерче. Еима и ГПС навигатор но той се копува отделно и е вграден в калъфката(незнам дали няма и такса за ползаване на гпс-а)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 2
    Последно: 31-01-09, 16:18
  2. Продавам VC ATI radeon X800 GTO / 256 Mb DDR3
    От joro1 във форум Продава
    Отговори: 1
    Последно: 01-10-07, 23:55
  3. Продавам Radeon-и 9800SE AIW, 9200SE AIW ,X800 GTO
    От Progressor във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 30-01-07, 20:58
  4. Продавам COMPACT FLASH карти и ATI X800 видеокарти
    От Progressor във форум Продава
    Отговори: 8
    Последно: 25-09-06, 22:45
  5. RADEON x800 gt GeCUBE
    От connect във форум Овърклок
    Отговори: 0
    Последно: 06-12-05, 16:33

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе