Резултати от 1 до 5 от общо 5

GSM със PDA

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Dec 2005
    Мнения
    1
    #1

    GSM със PDA

    реших да си купя такова нещо, може ли да ме насочите към нещо добро и не много скъпо нещо като SonyEricsson p910i както и Nokia 9*** ама нещо това не ми харесват както а за други не мога да се сетя


    мерси

  2.  
     
  3. wsd
    wsd е офлайн
    Member
    Тук е от
    Jul 2003
    Мнения
    447
    #2

    Re: GSM със PDA

    Виждал съм някол комодела с различни операционни системи .. най добрите са със покет WIN. Лично съм възхитен от работата на моделите на О2. Не си купувай с PALM ОS - скоро смятам че съвсем ще изчезнат...
    http://mobilebulgaria.com/mobiles/view.php?id=767
    виж този звяр или някой от предишните модели

  4. Io
    Io е офлайн
    Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    445
    #3

    Re: GSM със PDA

    Цитат Първоначално публикувано от vikmet
    реших да си купя такова нещо, може ли да ме насочите към нещо добро и не много скъпо нещо като SonyEricsson p910i както и Nokia 9*** ама нещо това не ми харесват както* а за други не мога да се сетя


    мерси
    Аз лично се спрях на Nokia 6680 и съм много доволен.
    http://gsmarena.com/nokia_6680-1045.php

  5. Member
    Тук е от
    Feb 2003
    Мнения
    259
    #4

    Re: GSM със PDA

    Според мен изборът ти е едно от тези две устройства:

    http://www.mobilebulgaria.com/mobile...29&sub=compare

    Аз лично съм щастлив притежател на T-Mobile MDA II, а шефът ми не чак толкова щастлив притежател на MDA compact. Имай предвид, че това което го пише за възможности на двете устройства в този линк с изключение на физическите характеристики и издръжливостта на батерията е изсмукано от пръстите. MDA II идва с един куп аксесоари, които смело мога да заявя, че малко устройства в класа предлагат. Всички останали функции зависят от инсталирания софтуер. Дори и фабрично да не е зареден, freeware дал господ, да не говорим за комерсиалните кракнати и т.н. версии в E-Mule. А пък колко допълнителни екстри са достъпни през SD/MMC слота чрез допълнителни карти - GPS, Wi-FI. Като се има предвид, че екрана е реално и клавиатура и pointing сензор малкия размер е по-скоро недостатък.
    О2, T-Mobile, QТec са търговски марки, иначе самите устройства се произвеждат от HTC и са идентични. Например T-Mobile MDA Compact е едно към едно с Qtec S100. Има разлики и в преинсталирания софтуер обаче - оттук и вариациите в цените.

  6. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #5

    Re: GSM със PDA

    Кажи парите. Но истината е Windows Mobile for Pocket PC. HTC ... както казаха по-горе. Добри впечатления имам и от Eten. Абе .. тайванците с 2 думи Но 90+ % са HTC, така че ..

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе