Резултати от 1 до 7 от общо 7

MMS

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #1

    MMS

    Понеже не открих нищо по моя въпрос във форума,та прибягнах да си го задам директно.
    Питанката ми е следната: При допустими 50к за добавена картинка в едно съобщение и съответното таксуване за него,мога ли да кача в него 5 картинки по 10к или според българския нюх за печалба ще трябва да ги пращам в 5 смс-а,за да може операторът да ми вземе 5 пъти повече за същите тия 50к ?
    Тоест ако кача 5 х 10 вместо 1 х 50 като едно ли ще ги сметнат или като 5 ?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    134
    #2

    Re: MMS

    Направи една проверка и ще разбереш...

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #3

    Re: MMS

    5Х0.65 ст прави точно остатъка от ваучера ми. Благодаря за съвета..не да не съм се сетила..

  5. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #4

    Re: MMS

    Не зная кой ти е оператора, но в глобул
    Мога ли да изпратя повече от 1 снимка в MMS съобщение?
    В едно MMS съобщение може да има само 1 снимка, 1 звуков файл и текст.
    За мтел не открих...

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2005
    Мнения
    331
    #5

    Re: MMS

    Сега друг проблем! Тия от М-тел най-вероятно утре ще ги насмета. От 2 часа се опитвам да изпратя файл,обаче постоянно ми го връща с отчет,гласящ,че процесът по изпращане е пропаднал. Настройките ми са наред,а след неколкократно връщане на файла си поръчах и автоматичните настройки. Същото. Кого заблуждават с тяхното 24-часовото забавяне на активацията,след като всичко по телефона и мрежата е наред ! Някъде във форума срещнах подобен проблем,но това не беше ли твърде отдавна, когато услугата още се водеше тестова ?

  7. Member
    Тук е от
    Jun 2001
    Мнения
    620
    #6

    Re: MMS

    модерните телефони искат рестарт след като начукаш настройките,ако не са ти го казали операторите,спри и пусни пак телефона

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    134
    #7

    Re: MMS

    Oбади се и питай - имаше нещо че щом си на валчер първо имаш 5 после, ако искаш още си ги заявяваш, или нещо от сорта...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе