Резултати от 1 до 6 от общо 6

Qtek 9000

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    31
    #1

    Qtek 9000

    Здравейте. Хвърлил съм око на Qtek 9000. Интересува ме някои има ли впечтления от тази машинка?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re: Qtek 9000

    Доста голям
    Не мисля, че е кой знае колко "Сензационен", въпреки VGA екрана...


  4. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    31
    #3

    Re: Qtek 9000

    Идеята ми не е да е сензационен, а да си върша работа (бърз интернет, емайл,браузър, даже телефон ), без да ми се налага да влача лаптоп. Единственото, което не ме кефи е, че май засега рaботи само с Windows, който не съм пипал от години, но ще се сборим Има голяма площ, но аз предпочитам "тефтерния" формат пред дебелината на някои по-стари устройства от типа на нокия комуникатор. Въпроса ми беше дали някой има конкретни впечатления.


  5. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    771
    #4

    Re: Qtek 9000

    Тогава опитай новия А1200 ( MING ) на моторола, хем ще си фешън, хем ще си с линукс


    апропо - за 9000 - подържах го малко в ръцете си, прекрасно творение, лесно се работи, добър екран, бърз процесор....спрямо комуникаторите на нокия е далеееч далеееч по по най но нека ти кажа искрено - не си заслужава цената от 1800лв....почакай 3-5 месеца и го купи за 1000. Все пак за тия пари се купува прилично лаптопче....

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    63
    #5

    Re: Qtek 9000

    9000 наистина е доста добра попадение. Екипиран е с почти всичко възможно, wi-fi, 3Г, бърз процесор и тн. Като недостатък може да се обележат относително големите му размери, почти невъзможно е да се използва като основен телефон, както и не много привлекателната му цена.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    31
    #6

    Re: Qtek 9000

    Абе нещо не съм фен на моторолите (нямам някакви рационални причини за това - просто съм зле настроен към тях. пък и телефона да ми е фешън ми е последна грижа - не съм манекенка все пак да си го показвам на колежките и да обяснявам колко е сладък ). Цената от 1800 лева не кефи много , но мисля, че ще успея да го намеря за max 700 евро, пък и докато го купя сигурно ще падне още. По празниците си поиграх с един Qtek 9000 на мой познат - мисля, че ще преживея Windows-a . Машинката дава кеф, има всичко, което ми трябва + много неща, който не ми трябват в момента , дизайна е добър, даже изглежда здрава и устойчива на изпускания, което е важно за устройства с отварящи се екрани. HDC явно правят добри джаджи.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам DFR 9000 / DVP 9000
    От trokadero във форум Продава
    Отговори: 5
    Последно: 26-02-11, 09:06
  2. Продавам Qtek 9100
    От dragozow във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 19-06-07, 07:36
  3. Купувам Qtek S200
    От dragozow във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 17-06-07, 17:49
  4. Qtek-Internet
    От tano_karidi във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-11-04, 14:35
  5. Microsoft Smartphone Qtek 7070
    От amm във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 01-10-03, 21:46

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе