Резултати от 1 до 11 от общо 11

Къде се намират следните магазини ?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #1

    Къде се намират следните магазини ?

    Здравейте.

    Често разглеждам този сайт - mobilebulgaria.com
    Харесал съм някой друг модел нокиа (искам да направя подарък) и харесах това:
    http://www.mobilebulgaria.com/mobile...d=918&sub=shop

    Искам да попитам някой дали знае къде са тези магазини Express Link, MobileOne ?
    И изобщо къде в София се продават на ниски цени нови качествени (ако е нокиа да е във Финландия) Нокии. Особено ако има нещо в центъра ще е по-добре. Не знам някой дали знае, но на Любен Каравелов и на Ф. Нансен има едно магазинче в двора - там са що-годе добри цени, но все пак..

    Накратко от къде си купувате мобилни телефони?

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Важно е не само Нокиата да е правена във Финландия, но и да не е разкодирана. Съответно ти трябва телефон официално внесен от официален вносител, да кажем на Нокиа. Такива са само телефоните продавани от мобилните оператори и германис. Те и 2бе уш продават легални телефони ама аз не бих им се доверил. то впрочем ако купуваш нокиа трябва пред теб да я разопаковат и да видиш холограмната лепенка, че не е скъсана.

  4. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #3

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Нокиа разбира се е най-хубаво, но пък там цените са съответно и най-убийствени.
    В Германос и 2Би там също не са много привлекателни цените.
    За коя холограмна лепенка говориш - тази, която предпазва дисплея или нещо друго е това?

    И все пак - за някои от тези магазини имаш ли някакви слухове, наблюдения, съществуват ли изобщо. Нещо не ми се нрави идеята да пратя 700-1000лв на някой и да чакам някакъв телефон да получа, който кой знае какво ще представлява. От телефон до телефон, дори и нов...
    Също така знам, че има разни малки магазинчето където продават "нови" телефони на 10-15% по-ниски цени. Те просто взимат втора ръка телефон, нов софтуер, нови капаци, година-две гаранции ужким всичко е 6 ама...

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Цитат Първоначално публикувано от get
    За коя холограмна лепенка говориш - тази, която предпазва дисплея или нещо друго е това?
    Не, кутията с новия телефон е запечатана с холограмна лепенка. Тя се разлепва пред теб за да видиш, че телефона е нов и оригинален. Тази лепенка има холограма Нокия и под нея пише "sealed". Тази лепенка немоеже да се разлепи и пак да се залепи. Направена е да се скъса подобно на винетките.

  6. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #5

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Да сетих се за какво говориш. Досега не съм закупувал такъв телефон
    Ти от тези двата магазина ли пазаруваш - германос и 2би?

  7. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    63
    #6

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Цитат Първоначално публикувано от Julian
    Не, кутията с новия телефон е запечатана с холограмна лепенка. Тя се разлепва пред теб за да видиш, че телефона е нов и оригинален. Тази лепенка има холограма Нокия и под нея пише "sealed". Тази лепенка немоеже да се разлепи и пак да се залепи. Направена е да се скъса подобно на винетките.
    Пробелема при тази лепенка е, че и от магазин на официален вносител да купиш нокията, то тя все пак ще е скъсана преди това. И при мтел, глобул и германос телефоните се обработват в техните складове (проверка на състоянието на телефона и комплектовката, добавяне на гаранционни карти и тн), при което се отваря кутията.

  8.  
     
  9. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #7

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Ясно. Т.е. липсата на на този стикер не прави телефона по-лош технически.

    И все пак някой чувал ли е за тези два магазина или някой друг, където едва ли са с такова качество телефоните, но все пак са и на доста по-ниски цени ?

  10. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #8

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Цитат Първоначално публикувано от wallace
    Пробелема при тази лепенка е, че и от магазин на официален вносител да купиш нокията, то тя все пак ще е скъсана преди това. И при мтел, глобул и германос телефоните се обработват в техните складове (проверка на състоянието на телефона и комплектовката, добавяне на гаранционни карти и тн), при което се отваря кутията.
    Не е вярно че липсва лепенката. Купувал съм две нокии от глобул и си имаха лепенки, които се разлепиха пред мен. Гаранционните карти се пишат след това. Това са телефони които не са кодирани. Незнам как стои въпроса с кодираните телефони на договор. Може пак да си имат лепенки.

  11. Novice
    Тук е от
    Jul 2006
    Мнения
    4
    #9

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Аз също си купих Nokia от Мтел и лепенката си я скъсах, а и телефона не е кодиран, работи със всякакви карти.

  12. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #10

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Аз си купих телефон от Германос и няма меню на български. Има на гръцки обаче Вероятно сте запознати и с печалните опити на BerkStock да си купи 6230i от същата верига, така че get всичко проверявай много обстойно!
    btw купувал съм телефони от няколко вериги магазини и никога не съм попадал на кодиран или кофти бройка, така че обвиненията ми се струват неоснователни... на повечето кодирани все пак им личи отдалеч, че са таквиа, по стикерите на чуждите оператори и осакатеното меню

  13. get
    get е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    1,405
    #11

    Re: Къде се намират следните магазини ?

    Mtel, Germanos, веригите... все хубаво, но по доста сайтове пише за магазини, предлагащи доста по-атрактивни цени. Може би пък и има защо...

  14.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Къде се намират датчиците на Нокрия
    От Ibr1975 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 2
    Последно: 05-01-13, 17:51
  2. Как да ми намират страницата по-лесно?
    От SET_time във форум Уебдизайн и 3D
    Отговори: 9
    Последно: 04-10-09, 21:33
  3. На някой да му се намират...
    От CreatoR във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 6
    Последно: 20-10-05, 00:14
  4. От къде могат да се намират DivX CD в Русе?
    От mitkom във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 8
    Последно: 29-12-03, 14:51

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе