Резултати от 1 до 7 от общо 7

Nokia N92

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #1

    Nokia N92

    Можели някой да ми каже дали е ползвал услугите на "wilford wilson <intermobilephones@yahoo.com", защото имам доста примамливо предложение от там.А ето го и него :
    Thanks for the email and for the interest you develop in our products. we are happy to hear from you and to trade with you.

    The Nokia N92 cost....$200usdollars

    The shippment for the three phones will cost you just...$30usdollars. we do ship internationally and make use of FEDEX/DHL EXPRESS for the delivery of our products to our reliable customer. it takes just 2days for your Nokia phones to arrive at your door step in singapore.

    The phone is a Brand new phone, unlocked, factory sealed, comes in the company's original box with one year international warranty from the manucfacturing company.

    Note:We accept payment via western union money transfer for small order while bank to bank tranfer for large quantity.

    All, you need to do now, is for you to send us your full shipping informations and your contact phone number, so the packing the department can commence the packaging of the Nokia N92 phone you want to buy from our store.

    Once we have finished packing it, we will send you an email with the payment informations to use to make the payment via western union money transfer.

    Thanks
    Best regards
    Sales Manager
    Mr Wilson ..........you can call us on+2348054878433


    на мен специално ми се вижда доста голяма измама ама реших че някой може и да знае нещо така че се обръщам кам вас за помощ?

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Nokia N92

    Дай да им видим сайта... и потърси през гугъла мнения за него.
    Провери дали е включен в някоя от големите търсачки на цени от сорта на pricegrabber.com... там има ревюта на доставчиците

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #3

    Re: Nokia N92

    Цитат Първоначално публикувано от Ско
    Дай да им видим сайта... и потърси през гугъла мнения за него.
    Провери дали е включен в някоя от големите търсачки на цени от сорта на pricegrabber.com... там има ревюта на доставчиците
    За съжаление аз им нямам сайта, един приятел ми даде техния и мейл адрес. Изглежда че нямат сайт...? Търсих в гуугъл ама май не съм търсил както трябва. Малко нереално ми се вижда този телефон да ми го доставят за 200 долара...

    Ето и въпросния сайт който намерих в интернет... http://tiger.towson.edu/discussion/c...s/000001b0.htm

  5. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #4

    Re: Nokia N92

    размишления на глас: "коя компания, извършваща доставка на high-tech продукти зад граница, ще си отвори поща в yahoo, и няма $100 за собствена страница?"

  6. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    244
    #5

    Re: Nokia N92

    Цитат Първоначално публикувано от FearMe
    размишления на глас: "коя компания, извършваща доставка на high-tech продукти зад граница, ще си отвори поща в yahoo, и няма $100 за собствена страница?"
    И аз така си мисля... Ама пише доста интересни неща, за тези телефончета... Все някъде ще пише че някой се е опарил... А не искам аз да съм първия разбирасе

  7. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    496
    #6

    Re: Nokia N92

    Бях забравил основната причина за съществуването на спама - това, че има хора, които си го четат.
    Ако ще търсите в Google, по-добре с http://www.google.bg/search?hl=bg&q=...S+INCORPORATED, защото хората имат повече от една поща Yahoo! - явно се притесняват, че им я блокират.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #7

    Re: Nokia N92

    Ама то от първото изречение си личи че е СКАМ

    Като един ми обясняваше че в УСА били много ефтини моделите; попитах го защо така си мисли и той ми paste една такава "ценова листа" с N93 по $250 и прочие ... Учудвам се че все още има хора които вярват ..

    П.П. Н92 НЕ СЕ продава и НЯМА да се продава


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 00:12
  2. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 11-06-12, 20:04
  3. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-12, 12:56
  4. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58
  5. Продавам Nokia 7500 и Nokia N70
    От Maznia във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-07-08, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе