Резултати от 1 до 3 от общо 3

Samsung SGH-D600 Помощ!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Oct 2006
    Мнения
    7
    #1

    Samsung SGH-D600 Помощ!

    Имам един въпрос за този модел телефон.Имам го от няколко месеца и искам да си пратя някакво Java приложение може някаква игра или искам много речник, но немога.Пробвах с дата кабела който ми дадоха не ми отваря там където се слага java.Пробвах и с Блутуут от комп и пак не може праща ми ги в папка Other.Пробвах и от друг телефон пак чрез Блутуут и пак ги праща там.После видях, че са с разширение *.jar телефона обаче отваря *.jad пробвах и такова и нищо не стана.Някаква специялна програма ли трябва? Ако някой знае нека да каже.Благодаря предварително

  2.  
     
  3. Cko
    Cko е офлайн
    Senior Member
    Тук е от
    Aug 2001
    Мнения
    3,566
    #2

    Re: Samsung SGH-D600 Помощ!

    Преди имах самсунг и успях да му кача игри само през интернета от този сайт: http://europe.samsungmobile.com/eng/index.jsp

    Изисква се безплатна регистрация, която ти дава някакъв безплатен брой кредити - след това всяко теглене ти намалява кредитите. Има начини и за тяхното увеличаване, но по принцип началното безплатно количество ти дава право на доста изтегляния. Успех!

  4. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2005
    Мнения
    25
    #3

    Re: Samsung SGH-D600 Помощ!

    Ами ако искаш направи си акаунт в HIT.BG и си ги дръпни през WAP ,но има и вероятност игрите да не стават за този модел.В смисъл сигурен ли си че игрите които си изтеглил стават и за D600.Опитай и със тази програмка :http://www.mobtime.com/en/cpm/index.php . Поне при мен със data cable за Х660 който минва за "оригинален" и със PIMS2.0 ниакква файда.Само с тази програмка и същият кабел успях да вкарам/изкатрам малко музики и картинки,но стана малко с клизма.. Аз лично вече никога не бих си взел самсунг.. ако и да е тоя новият със TV тунера :-) (лично мение)

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Купувам клавиатура за Dell latitude D600
    От popeto1 във форум Купува
    Отговори: 5
    Последно: 26-11-09, 21:04
  2. Проблем със SAMSUNG D600 ??
    От brankod във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 01-12-07, 19:39
  3. Въпрос за SAMSUNG D600
    От MAD във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 07-08-07, 11:57
  4. Търся 3.5мм стерео адаптер за хендсфрий за D600
    От universum във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 09-04-07, 09:55
  5. Търся сервизен кабел за D600
    От universum във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-02-07, 09:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе