Резултати от 1 до 5 от общо 5

Филми със субтитри на SE W900i?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #1

    Филми със субтитри на SE W900i?

    Има ли някой идея как да добавям субтитри на 3GP или MP4 филмчета, така че да мога да ги гледам на Sony Ericsson W900i? Конвертирам ги от DivX със Nero Recode, но там не мога да добавя субтитри.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2004
    Мнения
    898
    #2

    Re: Филми със субтитри на SE W900i?

    Когато конвертираш с Nero Recode във формат Nero Digital(MPEG-4) можеш да посочиш субтитри(ако има) и също допълнително аудио.А ако си правиш 3GP с някой друг конвертор,трябва да вградиш субтитрите предварително.
    С Nero Recode,обаче само DVD филми можеш да конвертираш в MPEG-4.С NeroVision Express може и DivX.
    Субтитрите обаче няма да ги има,пак трябва с друг конвертор да ги вградиш в картината преди това.

  4. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #3

    Re: Филми със субтитри на SE W900i?

    за Р900 съм правил филми, като субс се вграждат преди това (най-лесно с virtual dub - resizer filter). на каква резолюция с какъв битрейт мислиш да ги правиш? (после ще ти кажа и аз на какви съм ги правил)

  5. Senior Member
    Тук е от
    Aug 2006
    Мнения
    2,058
    #4

    Re: Филми със субтитри на SE W900i?

    Wiseacre и Fear me, благодаря ви за помощта
    Досега не съм работил с Virtual dub, ще пробвам как е това предварително вграждане субтитрите. Иначе едно средно голямо филмче го компресирам до 80 - 150 Mb и при условие че на W900 си имам общо 1,5 Gb памет - напълно ме устройва. По принцип мога да си кача всичките серии на "Записки по българските възстания" например, което и съм го правил - нали там няма субтитри

  6. Super Moderator Аватара на FearMe
    Тук е от
    Jan 2001
    Мнения
    17,616
    #5

    Re: Филми със субтитри на SE W900i?

    virtual dub c resizer & subtitler filter

    resizer - защото няма нужда от прекалено висока резолюция за дисплейче 320*240
    subtitler - за самото вграждане на субс по време на resize-a

    bitrate > 150 не мисля, че ти трябва, защото на Р900 120 беше предостатъчно, а там резолюцията е 320*208, което е някаква, макар и пренебрежима разлика с W900

    филмите ставаха към 100-110 мб с вградени субс, които се четяха напълно безпроблемно

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Субтитри за 3D филми на LG 42LM660S?
    От Венцислав Костадинов във форум LG телевизори
    Отговори: 20
    Последно: 24-03-13, 23:24
  2. Програма за вграждане на .sub субтитри в филми.
    От radibg2 във форум Общ - софтуер
    Отговори: 3
    Последно: 09-11-12, 19:56
  3. Външни субтитри за dvd-r филми
    От CP във форум Мултимедийни плейъри
    Отговори: 0
    Последно: 27-12-11, 16:15
  4. Търся субтитри за тези филми
    От viper във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 1
    Последно: 18-07-04, 02:52
  5. Търся субтитри за тези филми:
    От Pat във форум Музика, филми и театър
    Отговори: 2
    Последно: 18-04-04, 08:45

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе