Резултати от 1 до 4 от общо 4

Как да reset-на на най-ниско ниво Nokia 3120

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #1

    Как да reset-на на най-ниско ниво Nokia 3120

    Взе да прави проблеми от рода на да не звъни(свети ама незвъни), и невибрира, понякога алармата също звъни безшумно което както днес е доста неприятно....
    Restore factory defaults от менюто очевидно невърши работа...даже картинки, мелодии, контакти се запазват....
    Трява ми нещо от рода на кода *#7470# (май беше) за Symbian телефоните, ама за обикновено дръвце който да изчиства 3120-ката като бебешко дупе
    Предварително благодаря

  2.  
     
  3. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #2

    Re: Как да reset-на на най-ниско ниво Nokia 3120

    С код няма да стане. Занеси го в сервиз да префлашната ако пробелма е във софтуера.

  4. Member
    Тук е от
    Sep 2003
    Мнения
    856
    #3

    Re: Как да reset-на на най-ниско ниво Nokia 3120

    ами надявам се да е софтуерен, телефона на е изтърван, а проблема се появява постепенно, и с увеличаваща се честота

    Идеята ми е че трябва да има някакъв по-сериозен ресет от телефона, защото бившия ми симбиан телефон, нокия, като му дадеш да възстанови фабричните настройки правеше същото като този, изтрива профили и дестоп, а контакри, смс, картинки и мелодии стояха. А с кода със *#7.... си зачистваше тотално паметта....ако за 3120 има подоен код мисля че си струва опита преди да го занеса в сервиза....

  5. Moderator
    Тук е от
    Nov 2001
    Мнения
    5,736
    #4

    Re: Как да reset-на на най-ниско ниво Nokia 3120

    Абе тази нокия е много по елементарна от това което си има преди. НОси го в серви и след половин час си го вземаш. За сервиз на КОлхозния пазар има едни който е много добър и не взема скъпо. Тръгваш от Бенковска по уличката И.Стоянов. От ляво е севриза. Първо нинаваш един съвсем малък. После е сервиза за който ти говоря. Малко по голям е. Варата е в средата на сервиза. От ляво и дясно в дъното са двама които ремонтират телефони. Този отляво е по-почен.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Домейн от първо ниво
    От painter във форум Мрежи
    Отговори: 19
    Последно: 13-02-12, 11:06
  2. От къде да си купя Nokia 3120 classic?
    От daley във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 16-01-09, 19:09
  3. ниво на черното на 37LG6000 ???
    От quietriot във форум LG телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 15-01-09, 09:53
  4. Проблем с NOKIA 3120
    От ManiMani във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 6
    Последно: 29-03-06, 13:28
  5. JAVA на ниско ниво
    От The_Wizard във форум Програмиране
    Отговори: 0
    Последно: 19-03-06, 11:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе