Здравейте,
Закупих си такъв телефон (http://idg.allegro.pl/show_item.php?item=150247652), но има неща, които не са ми ясни и които не ги пише в упътването. В апартамента имам изход за обикновен телефон в хола и компютър, който се намира в друга стая. Искам да ползвам едновременно достъп до БТК телефона и до Skype. Проблемът е в това, че да има връзка със Skype е необходимо телефонът да бъде свързан към USB порт на компютъра, който се намира в една от стаите, докато изходът за БТК телефона се намира в хола. Искам да знам дали е възможно при наличие на два еднакви апарата от горния тип единият да бъде свързан в хола за БТК, а другият да бъде свързан към USB порта в другата стая като в същото време двете слушалки да приемат позвънявания от която и да е от двете "майки". Тоест при наличие на две слушалки, всяка една да бъде регистрирана едновременно към двете "майки" (едната в хола, а другата в стаята). В общи линии въпросът е може ли една слушалка да се регистрира към две "майки". По принцип мисля да прокарам кабел за телефон до стаята с компютъра и така да се ползва една "майка", но при това положение ако се разреди батерията на слушалка ще трябва да я нося за зареждане в стаята, която е далече от хола и откъдето не би се чувало звъненето на телефона.

PS: Темата съществува успоредно и във форума на comexgroup