Резултати от 1 до 2 от общо 2

проблем с К800ай

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2006
    Мнения
    24
    #1

    проблем с К800ай

    Днес си взех СЕ К800ай от Германос. В началото всичко беше ок, но после забелязах следното - дисплея при трепти здравата, в началото си мислех, че е защото се зарежда, но си остана така. Особено осезаемо е при един цвят - например когато дисплея е само черен или само син или само червен...
    После си качих малко музика, какво да ви кажа, яко дрънчи. Емпетройките са с доста високо качество, пробвах с различни - все тая - дрънчи и дрънчи, вади ужасен звук. Само за сравнение предишният ми телефон беше SE W810i и звука няма нищо общо с този на К800. Прави го само когато просвирва емпетройки, полифониите са си добре. Това нормано ли е? Смятам да го връщам утре, направо незнам, само да не вземат да го изпращат на сервизи и темподобни... че е*аси, човек не може да се нарадва на новия си телефон!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: проблем с К800ай

    Лично аз не мисля, че това е нормално, въпреки че не бива и да се опитваш да сравняваш качеството на звука при W810i (лично аз съм с такъв) и K800i - все пак първият си е правен за музикален телефон...

    ...и малко

    Това по-скоро ми прилича на поредната изцепка на Germanos - купуват обезценена продукция с дефекти и я продават на пълната й цена - имам зъл опит с тях и не бих си купил Germanos-овски апарат вече...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе