Резултати от 1 до 2 от общо 2

Проблем със Siemens S75

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2007
    Мнения
    18
    #1

    Проблем със Siemens S75

    Имам следния проблем.
    Имам телефон Siemens S75 може да се каже почти от началото на неговото излизане. В началото всичко беше ОК. След това се появи един странен проблем, само с един номер от телефонния ми указател когато въпросния човек ми се обаждаше телефона блокираше. Както и да е това го оправиха, защото беше още в началото и си го върнах там от където го взех. Кво са му правили историята малко мълчи. Тук от известно време будилника ми (на телефона) въпреки че си е активен спря да звъни. И това го преживях, събуждам се с напомняния, не е чак кой знае колко голяма болка за умиране това. НО по голям проблем ми е, че телефона ми сам решава кога да ме извести дали съм получила sms или не. Какво искам да кажа. Има случай в който той си отчита, че има получен sms, но без мелодията, която му е зададена (стандартната за модела), а в други си звъни. Е не мога да го разбера. Правих си какви ли не опити да разбера от какво се получава, но нищо. Някой може ли да даде някаква идея? Ако му се смени софтуера дали ще помогне!?!?

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: Проблем със Siemens S75

    Преинсталация (или обновяване, ако има налично) на софтуера може и да оправи нещата.

    Според мен такива дефекти се получават често при (неправилно) разкодиране на телефона - обикновено от нек'ви дребни магазинчета метър на два...

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Siemens E-NR WD61200 странен проблем!
    От kriso.3206 във форум Ремонт и сервиз - Бяла техника
    Отговори: 0
    Последно: 13-05-13, 12:44
  2. Проблем със Siemens AX72
    От radoo във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 09-12-06, 22:08
  3. Siemens С62 - софтуерен проблем
    От cold_fusion във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 9
    Последно: 07-12-06, 01:36
  4. Siemens - ПроБлем
    От ManiMani във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 3
    Последно: 10-09-06, 14:24
  5. Проблем със blutooth и Siemens S65
    От CNA във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 22-08-06, 10:11

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе