Резултати от 1 до 6 от общо 6

Най-удобна слушалка за skype

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #1

    Най-удобна слушалка за skype

    Гледам продават всякакви, но повечето са с обикновенни жакчета, а аз нещо не мога да накарам изходите на дъното ми работят както искам. Тоест да си слушам през слушалките и да си говоря по микрофона, а не да слушам през колонките. Търсих си слушалка на usb, но не намерих. И се замислих, няма ли да е по-добре нещо безжично. И тогава се зачудих как стои въпроса с батериите, какъв е обхвата, wi-fi или bluetooth? A не може ли да се ползва мобилния телефон за тази цел?

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re: Най-удобна слушалка за skype

    Аз за тази цел имам 2 звукови карти , като вградената на дъното я ползвам само за Скайп.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2004
    Мнения
    741
    #3

    Re: Най-удобна слушалка за skype

    Има всякакви варианти. Явно не си търсил достатъчно внимателно. Ей го първото дето ми падна - http://get.bg/catalog/product_info.p...ducts_id=16659.
    Иначе може и с bluetooth слушалка, с безжичен телефон (Panasonic май имаха такъв модел), със smartphone с WiFi, със Skype gateway пка към обикновен вече (безжичен) телефон и т.н., и т.н.

  5. Member
    Тук е от
    Sep 2002
    Живее в
    Варна
    Мнения
    781
    #4

    Re: Най-удобна слушалка за skype

    Toчно такова нещо не ми харесва, защото хем е с кабел хем го държа. Варианта с двете звукови карти е най-удачен май

  6. Member
    Тук е от
    Oct 2002
    Мнения
    637
    #5

    Re: Най-удобна слушалка за skype

    Според мен наи практично и удобно разбирасе с мобилен телефон чрез връзка Wi-Fi,Bluetooth .Единственият недостатък е че свършва батерията бързо.

  7. Member
    Тук е от
    Jan 2002
    Мнения
    503
    #6

    Re: Най-удобна слушалка за skype

    според мен, варианта bluetooth handsfree+usb bluetooth е най-добър. малко скъпичко излиза, ама ще можеш да си на 10 м от компютъра, докато говориш, няма кабели и ръцете са ти свободни.
    лично аз минах по-евтино - обикновени слушалки с микрофон, до 20 лв А4Tech от всеки магазин за комрютри и аксесоари или в 2be. а ако си като мен, и те мързи да се навеждаш до кутията и да тикаш кабелчета си взех клавиатура на А4Tech с изкарани отстрани жакчета са слушалки и микрофон.

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Блутут слушалка,зарядно?
    От dimex във форум Общ - хардуер
    Отговори: 5
    Последно: 12-03-12, 16:16
  2. Проблем с блутут слушалка
    От krasisp във форум Мобилни устройства
    Отговори: 1
    Последно: 06-07-11, 11:32
  3. Телефон с безжична слушалка
    От Stauffenberg във форум Друга битова техника
    Отговори: 1
    Последно: 24-02-10, 16:33
  4. Безжична слушалка за GSM
    От T.Spasov във форум Общ - хардуер
    Отговори: 0
    Последно: 31-01-08, 22:44
  5. FireWall ефективна, лека, удобна ?
    От SET_time във форум Общ - софтуер
    Отговори: 51
    Последно: 17-08-06, 12:18

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе