Резултати от 1 до 3 от общо 3

Motorola V1100

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    3
    #1

    Motorola V1100

    Проблема е, че работи с карта на М-тел, а с Глобулска не иска. Може ли да споделите по какъв начин може да се разкодира или други варианти за подкарването на телефона към мрежата на Глобул.


    Предварително благодаря.

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2003
    Мнения
    372
    #2

    Re: Motorola V1100

    Той целият телефон е водафонски, разбирай кодиран. Моторола няма небрандиран негов аналог (поне доколкото ми е известно). Имаш две възможности да се ровиш из руските сайтове, докато разбереш как става отключването и втората - да го занесеш в Джеф или Рейтекс и да попиташ има ли решение на проблема ти.
    Вариантът с направи си сам не е за препоръчване - иска доста четене и ако го "убиеш" пак опираш до сервиза.
    Моделът не е особено разпространен особено с тези безлични, водафонски икони в менюто и ще се учудя, ако някой ти разкаже тук стъпка по стъпка как да направиш бекъп на фърмуера и да разкодираш.
    Успех

  4. Novice
    Тук е от
    Sep 2006
    Мнения
    3
    #3

    Re: Motorola V1100

    Благодаря за изчерпателния отговор.
    Като цяло не съм имал на предвид задължително сам да се "боря" с него, а и последиците са ми ясни. Така, че остава варианта с посочените от тебе фирми. А те ли са най-препоръчителни към, които да се обърна или може и към някои други? Питането ми разбира се към кои може да се има повече доверие.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. motorola
    От raycho68 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-07-12, 19:16
  2. Motorola L7
    От Z*E*W*A във форум Общ - софтуер
    Отговори: 1
    Последно: 17-08-06, 14:44
  3. Окомплектовка на Motorola V3i
    От milenski_bg във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 7
    Последно: 29-05-06, 21:32
  4. Motorola
    От genhack във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 27-03-04, 19:46
  5. Motorola V66
    От qni във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 27-02-03, 12:56

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе