Резултати от 1 до 8 от общо 8

Окомплектовка на Motorola V3i

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    4
    #1

    Окомплектовка на Motorola V3i

    Здравейте. Има ли някой идея какво влиза в комплекта на този телефон? По специално ме интересува дали има стерео слушалки след като има MP3 Плеър. Гледах по на-различни сайтове, но никъде невидях каква е окомплектовката.

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #2

    Re: Окомплектовка на Motorola V3i

    Най-добре отиди в някой магазин, където го продават, и там питай.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2005
    Мнения
    63
    #3

    Re: Окомплектовка на Motorola V3i

    Стандартно няма стерео слушалки в комплекта.

  5. Junior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    123
    #4

    Re: Окомплектовка на Motorola V3i

    Зависи от магазина от който го купуваш и цената съответно. Така беше с Моторола Е398, в някои магазини в комплекта влизаше флашкарта 64М а в други не, съответно и цената беше различна. Предполагам, че ще има и магазини където ще го продоват със слушалки.

  6. Novice
    Тук е от
    Mar 2006
    Мнения
    4
    #5

    Re: Окомплектовка на Motorola V3i

    Купих го от Германос. В комплекта има TransFlash 64MB заедно с адаптер към SD/MMC, USB кабел за РС, зарядно. Слушалки нямаше. Как може да има МР3 плеър....а да няма слушалки? Дори и калъф няма както беше при V3. Ами......знам че телефона ми няма да е Motorola. А този който си го е харесал да си го ползва (приятелката ми) и да но да не се бъгва.
    Благодаря на всички

  7. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    2
    #6

    Re: Окомплектовка на Motorola V3i


    Цитат Първоначално публикувано от milenski_bg
    Здравейте. Има ли някой идея какво влиза в комплекта на този телефон? По специално ме интересува дали има стерео слушалки след като има MP3 Плеър. Гледах по на-различни сайтове, но никъде невидях каква е окомплектовката.
    Zdraveite!! Az si go kupih sus slu6alki, no bez karta za dopalnitelna pamet








    Цитат Първоначално публикувано от milenski_bg
    Здравейте. Има ли някой идея какво влиза в комплекта на този телефон? По специално ме интересува дали има стерео слушалки след като има MP3 Плеър. Гледах по на-различни сайтове, но никъде невидях каква е окомплектовката.
    Цитат Първоначално публикувано от milenski_bg
    Здравейте. Има ли някой идея какво влиза в комплекта на този телефон? По специално ме интересува дали има стерео слушалки след като има MP3 Плеър. Гледах по на-различни сайтове, но никъде невидях каква е окомплектовката.

  8.  
     
  9. Novice
    Тук е от
    May 2006
    Мнения
    2
    #7

    Re: Окомплектовка на Motorola V3i

    Zdraveite!! Az si kupih V3i sas slu6alki, no bez karta za dopalnitelna pamet.

  10. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #8

    Re: Окомплектовка на Motorola V3i

    Здравейте. Темата е свършена отдавна, но и аз да кажа. Взех V3i като нямаше слушалки ( с този miniUSB върви че търси ...).
    При L7 същото нямаше.

    Доколкото знам е въпрос на комплектация и на различните места идва различно. L7 в USA примерно освен с headset се продава и с miniUSB-3.5mm stereo adapter

    Поздрави.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 0
    Последно: 21-12-14, 02:03
  2. motorola
    От raycho68 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 12-07-12, 19:16
  3. Въпрос за окомплектовка на Diva - M5 Touch 4GB
    От bojidar13 във форум Мобилни устройства
    Отговори: 3
    Последно: 27-12-11, 11:41
  4. Окомплектовка на Fujitsu ASYB12LDC/AOYS12LD PLASMA
    От sestra06 във форум Климатици Fujitsu, General Fujitsu, Fuji Electric
    Отговори: 16
    Последно: 07-10-10, 17:23

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе