Резултати от 1 до 5 от общо 5

Моля за помощ,относно NOKIA 6110 Navigator

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    4
    #1

    Моля за помощ,относно NOKIA 6110 Navigator

    Здравейте,надявам се някой да помогнв как и дали може да се разкодира NOKIA 6110 Navigator,и евентуално къде и колко ще ми струва това.Защото за сега,където питах,ми казваха че се било монтирало някаква джаджа под SIM картата на телефона,която лъжела нещо телефона,но на мен тези неща едно че не ми харесват,а и не ми се вярва това да единствения начин.Попаднах на една програмка Code Calculator 5.4,но в упътването за модели,моята не е посочена,а там казват че не се препоръчва да се използва програмата за NOKIA,която не е посочена в спиъка.Знае ли някой нещо по въпроса.Телефонът ми е от Испания и кодиран към VODAFON.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    86
    #2

    Re: Моля за помощ,относно NOKIA 6110 Navigator

    За разкодиране не знам, но тази карта, която се слага под SIM картата мисля да я поръчам и ще ти кажа резултата.

  4. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    4
    #3

    Re: Моля за помощ,относно NOKIA 6110 Navigator

    О'к,само да ти кажа че в Испания една такава карта е около 20-30 евро,в зависимост от телефона,като това е с доставката.А и може да погледнеш този линк https://www.youtube.com/watch?v=tv5c...eature=related

  5. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2003
    Мнения
    86
    #4

    Re: Моля за помощ,относно NOKIA 6110 Navigator

    Относно картата, http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.12167, за 7-8 $ с доставкaта. В един български сайт ги гледах по 95 лв, друга марка, ама все пак, спекулативно завишени са цените мисля.

  6. Novice
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    4
    #5

    Re: Моля за помощ,относно NOKIA 6110 Navigator

    И това не е лошо,но аз ще изчакам X-SIM,която ще ми изпратят вече поръчана от Испания.Ще ми излезе 24 евро о ще пробвам какъв ще е резолтатът.А м/у другото,да знаеш как мога да си излекувам проблема с използването на БГ картите за RUTE 66,за същата NOKIA 6110 Navigator,че пробвах май почти всичко писано във форумите,ама не и не.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Търся Nokia 6110 или 5110
    От simeonoff във форум Купува
    Отговори: 3
    Последно: 29-06-11, 12:58
  2. NOKIA 6210 Navigator - ПРОДАДЕНА !
    От cmdj7 във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 03-02-10, 18:47
  3. Моля за помощ относно philips dvp 3980
    От Jane във форум Blu-ray и DVD плейъри и рекордери
    Отговори: 1
    Последно: 09-01-09, 13:10
  4. Nokia 6110
    От TFShadow във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 03-12-03, 12:07

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе