Резултати от 1 до 3 от общо 3

Gsm

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    30
    #1

    Gsm

    Здравайте гледам си аз телефончета и оп попаднах на един саит кадето телефоните са супер ефтини но ето за пример
    http://solomobi.com/viewproduct.asp?pro_id=3035

    Характеристики
    1.3.2/16: 9 WQVGA LCD, 260k QVGA; PX: 240 * 400
    2,800 група контакти
    3.T-Flash Card Suphporting, построен в 4.8M/2GB TF карта за безплатно, поддръжка TF карта удължи до 16GB макс
    ** 4.0.3 Мега пиксел камера за Картина & Видео способности, solomobi.com тест изгасне най-големият размер е 640 * 480
    5. Висок стерео говорители, 64 акорд пръстен тон
    6. MP3 & MP4 плейър
    7. GPRS & WAP връзка, MMS Transceive
    8. U диск подкрепа функция да съхранява информация за багаж
    9. Bluetooth
    11.calendar, да направите списък, аларма, световен часовник, Spotwatch
    12.caller снимка, повикващия тон на звънене, викащ видео
    13. Телефонен указател: 800groups от контакти, подпомагане входящо повикване с голяма глава стикер, група пръстен тон
    14. График власт за включване / изключване: подкрепа за стартиране / близки по определен път
    15. Алармен часовник: 5 групи, подкрепа алармен часовник, когато машината затворен, можете да зададете от понеделник до неделя
    16. Игри: 2 общата игра
    17.IMEI: 35672 ***
    IMEISV: 20
    IMEI: 35672 ***
    18.MP3/MP4/Handsfree/SMS група изпращане / Гласов рекордер / WAP / Handwritting входно / Bluetooth / GPRS свалени / MMS / Памет удължен / Радио / Bluetooth / календар / алармен часовник / калкулатор / Dual SIM карти двойно Готовност / Валутен coverter / Uint конвертор / Песен превключвател / FM Channel Switch / TV Въртене / Видео Въртене / Завъртане на изображението ...


    на 4. пише 0.3 м.п. камера а на една от снимките се вижда 12 м.п.
    и ся са чуда някои може ли да ми каже кое да гледам

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Gsm

    Мен ако питаш , тези китайски боклуци въобще не ги гледай а си вземи нещо свястно.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    30
    #3

    Re:Gsm

    нещо свястно като например ся имам самсунг тва е уникално смотан телефон дадох 350лв. за него още като излезе аз си го зеь след 1-2 месеца зеха да го рекламират и беше доста по ефтин та така за телефона не отваря почти нищо даже и картики с голяма резолюция оказа се голям боклук затва ся са чуда поне тия и да са боклуци са доста по ефтини за екстрите си

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе