Резултати от 1 до 4 от общо 4

Repair iPnone

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #1

    Repair iPnone

    Здравейте !

    Преди месец си купих ipnone ( китайския вариант на iPhone ) но стана злополука и целия телефона почти се сгъна на 2 - в резултат на което се напука дисплея ( touchscreen ) и не мога да го управлявам . Иначе всичко друго си работи - дисплей и функции но сензорите за управление - не ( най е зле че и алармата се включва както беше настроена в 05:30 и не мога да я спра ) . Къде мога във Варна да го занеса да му се оправят сензорите? Пробвах на няколко места но ми казаха че китайска техника не оправят ?!?!?!

  2.  
     
  3. Senior Member
    Тук е от
    Mar 2003
    Мнения
    2,045
    #2

    Re:Repair iPnone

    Пробвай при този който ти го е продал. Съмнява ме някой да сервизира такива телефони ... съмнява ме въобще да има резервни части.

  4. Member
    Тук е от
    Nov 2002
    Мнения
    839
    #3

    Re:Repair iPnone

    Оркестъра свири туш . Телефона е купен на черно в Конакри / столицата на Гвинея / . В същия момент се закупиха поне 15 такива и се оказа че само този е 99 % близък до оригинала . Китайски е , но почти идентично копие на iPhone . Чичко Гугъл показва че и други българи са с такива тук и тук , та си помислих че може и да се намира някъде за тях сервиз във 2-я по големина град в БГ .

  5. Member
    Тук е от
    Mar 2002
    Мнения
    367
    #4

    Re:Repair iPnone

    Търси из китайските онлайн магазини. Би трябвало да излезе нещо.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Настройка за LAN прецака Wi-fi -> repair how ??
    От nikolin във форум Мрежи
    Отговори: 1
    Последно: 18-02-11, 13:26
  2. auto repair connection
    От eror във форум Общ - софтуер
    Отговори: 7
    Последно: 30-11-08, 21:48
  3. Проблем при "Repair" на LAN
    От IvO™ във форум Windows
    Отговори: 7
    Последно: 05-07-05, 11:13
  4. Win 2000 Repair
    От Chipsy във форум Windows
    Отговори: 13
    Последно: 16-04-02, 22:02

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе