Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно
Резултати от 1 до 15 от общо 18

Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    May 2008
    Мнения
    82
    #1

    Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Здравейте искам да си купя нов телефон и не мога да избера между два модела iPhone 3G и Nokia E55 ,моля ви дайте мненията си,благодаря предварително.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2009
    Мнения
    111
    #2

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Двуомя се между Samsung Omnia HD и SE Satio.
    Мисля че корееца е по-добър, само няма ксенон !

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2008
    Мнения
    391
    #3

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    iPhona все още е без конкуренция ( сериозна заявка даде HTC HD 2 но като софтуер тИлифона е бая напред)

  5. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #4

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Искам да си купя нов телефон и моля да ми помогнете с избора.Спрял съм се на няколко модела :
    - Sony Ericsson w715 - http://www.sonyericsson.com/cws/prod...15?cc=bg&lc=bg
    - Nokia 6600i - http://www.nokia.bg/find-products/al...specifications
    - Nokia 6210 - http://www.nokia.bg/find-products/al...specifications
    - Sony Ericsson w595 - http://www.sonyericsson.com/cws/prod...95?lc=bg&cc=bg
    Благодаря!

  6. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #5

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    sunshine0, тези два модела са несравними - тотално различен клас са.

    getzov, гласувам за SE Satio. Приятели с Omnia не са особено доволни от фабричните му бъгове, пък и Satio-то е с доста добри функции...

    ivanhoe72, ако искаш да разчиташ на стабилна и безплатна GPS навигация (без да crack-ваш и hack-ваш), 6210 e твоят телефон. Ако GPS-ът не ти е топ приоритет, взимай SE W715.

  7. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #6

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    ivanhoe72, ако искаш да разчиташ на стабилна и безплатна GPS навигация (без да crack-ваш и hack-ваш), 6210 e твоят телефон. Ако GPS-ът не ти е топ приоритет, взимай SE W715.
    Да разбирам ли че Sony Ericsson w715 е по добър от Nokia 6600i ... защото на тези два модела се спрях.

  8.  
     
  9. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #7

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Няма как да ти кажа кой е по-хубав - мога само да споделя личното си мнение.

    Ето сравнение между показателите на двата телефона:

    http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=2805

    Освен дисплея и камерата, друго по-добро на 6600 не виждам в случая... В допълнение, W715 си има и WiFi, и GPS.

    Аз бих взел W715, ако трябва да избирам между тези двата. Разбира се, последната дума имаш ти.

  10. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #8

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Вече съм собственик на - Nokia 5530 XpressMusic.

    Не взех Sony Ericsson w715 защото исках да си запазя съдържанието на micro SD картата от старият ми телефон който също беше Нокиа.
    Сега остава да му намеря хубав и надежден калъф и всичко ще е ОК.

  11. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #9

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Честит да ти е и със здраве да си го ползваш! :-)

    Не е лошо телефончето, междувпрочем... ;-)

  12. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #10

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Някой ползвал ли е това нещо и дали си струват тези 39лв за защита на телефона - Invisible SHIELD за Nokia 5530 XpressMusic - http://www.dice.bg/item2661

  13. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #11

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Не съм ползвал, но съм чувал отзиви - мненията са леко противоречиви. Едни казват, че често трябва да се сменя; други са доволни. Може би зависи от "марката" на 'презерватива'. ;-)

  14.  
     
  15. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #12

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Поставих го без проблем и мисля че ще има ефект.Искам само да кажа няколко думи за телефончето.
    Много добро управление поне за мен ... свикнах много бързо.Пробвах вече влизне в нета посредствум Wi-Fi и останах много доволен.Качвах си от компа различни файлове било то музика клипове и филми.Звукът е много добър.
    И всичко щеше да е добре ако не бях направил снимка с камерата ... по голяма ужасия не бях виждал ... особено ако е на затворено място ... 3.15мр камера но снимките са отврат.Нека някой друг с такъв телефон да сподели своето мнение за камерата!

  16. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    1,687
    #13

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Ами 3.15 Mpix камера мисля е без автофокус; матрицата няма да я коментираме - това е телефон все пак. На моята Е52 е същата работа - иска хубава светлина, за да снима добре. Не мисля, че има нужда да се кахъриш.

  17. Junior Member
    Тук е от
    Feb 2009
    Мнения
    81
    #14

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!


    3.15 трябва да прави хубава снимка, но с добра светлина /да кажем през деня/. При по- слаба не става добра снимка. E82 - го избрах аз именно заради ксеноновата светкавица, задоволителни снимки в тъмно и то пак на по- близки предмети. Все пак това са гсм-и. Освен това - ако искате да правите клипчета- няма ли поне по документ раздел способност VGA (640x480), записа е гола вода/поне за мен/. Но такава имат малко и то предимно с 5+ мгпкс.

  18. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2007
    Мнения
    131
    #15

    Re:Избор на нов телефон,моля помогнете ми!

    Здравейте отново.Значи от няколко дена имам следният проблем с Nokia 5530 XpressMusic ... телефонът на няколко пъти блокира и не мога да го ползвам.Първият път ми звъннаха и не можах да вдигна ... със сензорният дисплей с плзгане не можах да отговоря тогава го отключих и пробвах със зелената слушалка но не стана .Рестартирах го и всичко си стана нормално.Другият път блокира като слушах музика и пак трябваше да го рестартирам.Какъв може да е проблема?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 1 от 2 12 ПоследноПоследно

Подобни теми

  1. моля помогнете при избор на климатик за хол
    От marianski във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 12
    Последно: 12-08-14, 22:02
  2. Моля помогнете при избор на LED TV!!!
    От k1r40 във форум Телевизори
    Отговори: 29
    Последно: 22-12-13, 00:46
  3. Помогнете ми при избора на телефон
    От TVmaster във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 10
    Последно: 29-09-13, 13:27
  4. моля помогнете в избор на нов климатик за 10кв.м.
    От vasko_vasko във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 8
    Последно: 12-12-11, 13:22
  5. моля помогнете!!!
    От neizvesten33 във форум Процесори и Дънни платки
    Отговори: 13
    Последно: 11-09-09, 12:43

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе