Резултати от 1 до 9 от общо 9

Двоумене: Nokia E72 или Е52

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #1

    Двоумене: Nokia E72 или Е52

    Моята Нокия Е51 се кина.
    Колебая се сега между Нокия Е72 и Е52. Много бях доволен от Е51-цата. Някой , който е използвал двата или единия от изброените модели Е72 или 52, какво му е мнението, че гледах ревюта, характеристики, ама друго е ако някой е имал жив досег с тези прекрасни смартфони. Интересува ме:
    Как се чува при разговора, интернета, удобно ли се използват, единия има нещо като сензорен бутон, което е + според мен, колко издържа батерията? Ползвали ли сте софт, как е с бързия процесор /600МХз./? Звукът, по-качествен и силен ли е, Е52 има няк'ва функция за редуциране на шум, тя работи ли, има ли ефект от нея? Дайте инфо и ваши впечатления.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #2

    Re:Двоумене: Nokia E72 или Е52

    Е52 имам аз и мога да кажа, че батерията е СУПЕР ЯКА!!! Зареждам го всяка неделя или понеделник ако не използвах толкова интернет и гпс сигурно и 10 дена ще ме държи за АЛО да го използвам само.
    Интернета е бърз.. тегля с 500кб/с и повече
    ГПС е много чувствителен и с малко повече търпение ще те локализира и в стаята
    Чуваемоста е по време на разговор е също много хубава.. перфектна си е даже
    Софтуер.. предимно Гармин ползвам, но като цяло всичко си инсталирам и подписвам без проблеми
    Процесора е не лош.. в менютата няма да го усетиш може би, но в нета и разни приложения..
    Е52 има 2 микрофона - 1 за говорене и 1 които слуша шума около тебе (намира се под бутона меню (къщичката))
    За силен звук - доста задоволителен. Но това не е някое мюзик едишън телефонче, а бизнес смартфон така че за класа си е много добре!

    Също така разликата м/у двата телефона е куерти клавиатурата на е72 и камерата айде

    http://www.gsmarena.com/compare.php3...&idPhone2=2831

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #3

    Re:Двоумене: Nokia E72 или Е52


  5. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #4

    Re:Двоумене: Nokia E72 или Е52

    И аз съм с 52ка барерията е един път мен ме кара 2-3 дни но предния телефон ме караше до следобяд ... много говоря... иначе симбияна ме изнервя постоянно wi fi то е ок и се дърпа доста задоволително. Обаче прехода между менютата е бавен... колкото до гармина и другите ГПСи при мен всичко се дъни и забива понякога целия телефон .... но може проблема да е точно в моя телефон нещо напоследък нямам време да се ровя ...

  6. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #5

    Re:Двоумене: Nokia E72 или Е52

    Цитат Първоначално публикувано от cooler
    И аз съм с 52ка барерията е един път мен ме кара 2-3 дни но предния телефон ме караше до следобяд ... много говоря... иначе симбияна ме изнервя постоянно wi fi то е ок и се дърпа доста задоволително. Обаче прехода между менютата е бавен... колкото до гармина и другите ГПСи при мен всичко се дъни и забива понякога целия телефон .... но може проблема да е точно в моя телефон нещо напоследък нямам време да се ровя ...
    Отиди в темите и си спри ефектите и виж как ще е прехода в менютата
    за 2 -3 дена да я сабаряш тая батерия.. ти трябва да имаш главоболие бе човек
    гармина имаше проблем с него да, но след последния фирмуер на нокиата и последната версия на гармин при мен вече си е всичко перф. миналата седмица ме опъти до хижа дерменка от конаре... 4ч преход и всичко беше ток

  7. Senior Member
    Тук е от
    Feb 2008
    Мнения
    1,208
    #6

    Re:Двоумене: Nokia E72 или Е52

    Май ще черпя ... поне за ефектите... фирмуера чрез сутата ли го сменяш? и кой гармн ползваш?

  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #7

    Re:Двоумене: Nokia E72 или Е52

    033.002 firmware
    Garmin Mobile XT 5.00.60

  10. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #8

    Re:Двоумене: Nokia E72 или Е52

    Абе последно май нито един от двата смартфона не е метален, а е метализирана пластмаса ...

  11. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #9

    Re:Двоумене: Nokia E72 или Е52

    За това тежи 98гр. е52 и сигнала на ГПС е по хубав отколкото да минава през желязото

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Двоумене между hitachi и general
    От kkrum във форум Всичко за климатиците
    Отговори: 2
    Последно: 01-04-14, 00:57
  2. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 01:12
  3. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 11-06-12, 21:04
  4. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-12, 13:56
  5. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 16:58

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе