Резултати от 1 до 3 от общо 3

GSM ot Germany

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Oct 2001
    Мнения
    21
    #1

    GSM ot Germany

    Moge li niakoi da mi kage ima li smetka da si vnesa GSM ot Germany i po-to4no kak da go vzema po-evtin i da si godena tuk.Stoto gledam evtinite im tel.sa s 24 mes. dogovor.Ima li na4in da si go vzema i da go razkodiram bez takuv dogovor?

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Feb 2002
    Мнения
    226
    #2

    GSM ot Germany

    te tia deto sa s dogovor ne sa kodirani. te sa evtini, za6toto sledkato skliu4i6 dogovora, govori6-ne govori6, si pla6ta6 mese4na taksa. i s taia taksa te si izbivat aparata. ina4e tia s prepaid kartite, te sa si debeli... pak i ne puskat hubavi modeli tam. ei ti primerno na d2-vodafone kakvi modeli predlagat:http://www.vodafoneshop.de/shop/call...930&SHOPID=200 tia ve4e sa kodirani.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Aug 2002
    Мнения
    10
    #3

    GSM ot Germany

    prakticheski mojesh da si wzemesh wsqkakyw telefon s dogowor, s koito si iskash operator. Ne samo tiq deto sa im po site-owete. I rabotata e tam, che wseki magazin moje da predlaga wsqkakwi telefoni s dogowor. W podrobnosti ne mi e qsna cqlata rabota, no towa kato cqlo e sigurno. Edin friend si wze t720 s dogowor kym o2 oshte predi te da q predlagat taz motorola, pri towa ot normalen magazin za GSM-i. Az sym s SL42 pak kym o2, a te predlagat samo SL45i mai, no ne i SL42. Taka che mojesh da si wzemesh kwoto iskash. Nqma da doidat da te tyrsqt w BG za smetkata, no za dogowora trqq da imash bankowa smetka, a za neq nqkyde ti iskat wiza. Taka che ne e tolkowa lesno. Trqq i adres da imash. Ako uspeesh w nqkoi shop da minesh metyr moje i da stane. No trqq da zabrawish, che Germaniq syshtestwuwa.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. проблемИ LIEBHERR CUP 3553 (made in germany)
    От наивник във форум Хладилна техника
    Отговори: 4
    Последно: 03-09-14, 23:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе