Резултати от 1 до 9 от общо 9

проблем с Нокиа Е52

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #1

    проблем с Нокиа Е52

    Здравейте,
    Някой да има опит с модел Нокия Е52.Като някой морски фар е.Ня всеки 7-8 секунди просветва горната част - бутоните над цифрите.Телефона го имам от 3 дена.
    А имате ли линк да изтегля каквото трябва, за да имам действащ GPS, но без да правя трафик на интернет, че вчера теглих някакъв софтуер за актуализация през GPRS и чак сутринта се усетих и изключих телефона, но 22лв. ми начука на сметката!

  2.  
     
  3. Member
    Тук е от
    Nov 2008
    Мнения
    513
    #2

    Re:проблем с Нокиа Е52

    Мога да ти пратя Гармин, който съм инсталирал на моя но трябва да си купиш GPS bluetooth приемник а за осветлението си провери настройки - обши-персонализация-дисплей-светлинен сензор. Сложи го по средата на скалата.


    Ох извинявай, Е52 май имаше вграден GPS приемник.

  4. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #3

    Re:проблем с Нокиа Е52

    Благодаря, а линк ли ще ми изпратиш или....

  5. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #4

    Re:проблем с Нокиа Е52

    Цитат Първоначално публикувано от vtdy
    Здравейте,
    Някой да има опит с модел Нокия Е52.Като някой морски фар е.Ня всеки 7-8 секунди просветва горната част - бутоните над цифрите.Телефона го имам от 3 дена.
    А имате ли линк да изтегля каквото трябва, за да имам действащ GPS, но без да правя трафик на интернет, че вчера теглих някакъв софтуер за актуализация през GPRS и чак сутринта се усетих и изключих телефона, но 22лв. ми начука на сметката!
    Това с просветването може да си го изключиш ако искаш от настройките breathing нещо си
    за ГПС си имаш приемник не е нужно да ползваш гпрс или интернет или квото и да е
    http://www8.garmin.com/software/Garm...tion_50050.exe - софтуер
    http://www8.garmin.com/software/Garm...emap_4xxxx.exe - базова карта на света без рутиране
    http://www8.garmin.com/software/Garm...iles_4xxxx.exe - предимно езици можеш да си вземеш само българския

  6. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #5

    Re:проблем с Нокиа Е52

    Здравейте,Днес изтеглих инсталационните файлове и ги вкарах в паметта на телефона.Опитах чрез компютъра ми който съм свързал към нокията и директно от нокията да инсталирам трите файла, но не става.На нокията ми изписва че файла не може да се отвори, защото файлът не се поддържа и самият файл е синьо кълбо с питанка в средата?Не съм много навътре, явно някъде греша, но къде?Някой знае ли?!

  7. Junior Member
    Тук е от
    Apr 2010
    Мнения
    52
    #6

    Re:проблем с Нокиа Е52


  8.  
     
  9. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #7

    Re:проблем с Нокиа Е52

    Благодаря.Но ми изписва този линк не е позволен?

  10. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #8

    Re:проблем с Нокиа Е52

    Проблема е следния.Като кача, чрез провлачване с мишката, инсталационните файлове от компютъра в картата с памет на телефона, и после не мога да ги инсталирам.Изписва ми - Отварянето е невъзможно.Типът на файла не се поддържа.

  11. Junior Member
    Тук е от
    Nov 2009
    Мнения
    75
    #9

    Re:проблем с Нокиа Е52

    направих всичко.сега само ми иска- product key- с осем знака за картата.А аз вмъкнах в отделен файл ключа за картата който не беше с осем знака .Що сега ми го иска като го има?

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Проблем с нокиа лумия 520
    От Селско Тарикатче във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 01-09-13, 23:35
  2. Проблем със субтитрите при нокиа N8.
    От diksanal във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 10-04-11, 13:23
  3. Нокиа N 97 проблем с SMS-сите
    От alfalon във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 04-04-11, 10:43
  4. Нокиа Х6
    От icoreisa във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 04-07-10, 19:05
  5. проблем с нокиа 6600 бял екран
    От batico във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 25-03-07, 17:57

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе