Резултати от 1 до 4 от общо 4

Мнение за Нокия С6

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Senior Member
    Тук е от
    Dec 2003
    Мнения
    2,042
    #1

    Мнение за Нокия С6

    Здравейте !
    Има ли някой с Нокия С6 и може ли да даде отзиви ?

  2.  
     
  3. Novice
    Тук е от
    Dec 2009
    Мнения
    5
    #2

    Re:Мнение за Нокия С6

    здравей преди седмица се двоумях между Нокия С6 и LG GW620 и май сбърках като не избрах нокията другия е пълно дърво -и не знам как стана уж ползвах ви-фи от рутера в къщи ами навартя 30 лева мобилен нет за няколко часа добре че си проверих сметката -как щях да се набутам -трябвало да се обадиш на оператора да изключи 3G/GPRS за да ползваш безплатен нет а и и няма бг меню

  4. Junior Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    15
    #3

    Re:Мнение за Нокия С6

    Имам Нокия С6-00 от началото на септември месец. В началото малко неудобство представляваше замръзването на екрана след като го заключа-отключа през страничния слайд бутон, но в последствие се оказа че това явно е софтуеърен бъг, защото след като няколко пъти си упдейстнах версията на софтуеъра това се оправи. Много съм доволен, допълнително си купих и външна батерия и калъф точно за този модел заедно с карта 16 ГБ. Като цяло забележка имам към GPS-a защото бавно намира сателитите и за локализацията трябва време, но тръгне ли няма грешка - това май при повечето модели мобилни тел. е така. WiFi връзката е безотказна, настройва се и с WPA за по-голяма сигурност. Трябва да се внимава коя точка за достъп ползва и да се изключи автоматичното свързване през мрежата на оператора - има такава възможност , но това в магазина никой не ви го казва, за да можете да натрупате дебела сметка. А и няма игри или др. развлекателен софтуеър - трябва да се свали допълнително от Оvi. Другото което е че не може да се ползва безплатно свалянето на музика от OVI както широко се рекламира. От 6 възможни бих му дал 4 точки, заради ограниченията му, иначе телефона е мн. добър и съм като цяло по-скоро доволен от придобивката си.

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Мнение за Нокия С6

    За да ти намира бързо сателитите, пусни си опцията за A-GPS и си конфигурирай правилно интернета през доставчика ти. По-този начин ще ползва базовите станции за бърза локализация и ще намираш сателитите за около 10-15 секунди на цената на 1 стотинка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Нокия е 52
    От ssergo1982 във форум Приключили продажби
    Отговори: 0
    Последно: 20-05-12, 12:43
  2. Нокия + Майкрософт = ?
    От stenly във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 11-02-11, 12:34
  3. Нокия N900 или Нокия X6 или друг мобилен телефон???
    От justify във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 1
    Последно: 11-12-10, 13:27
  4. Въпрос за Нокия 6300
    От vanko68 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 2
    Последно: 24-07-09, 20:23
  5. Ще има ли новости при Нокия.
    От Malone във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 04-03-04, 16:01

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе