Резултати от 1 до 6 от общо 6

RQ: Nokia N 900 vs Nokia E models?

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #1

    RQ: Nokia N 900 vs Nokia E models?

    Привет.
    Скапа ми се преди известно време моята нокия е51 и искам да си вземя нов смартфон на марката, защото съм и голям фен. Много се колебая между Нокия Е72 и N900 , но не мога да преценя. Чувам отзиви за втория модел, че е бъгав с маемо линукс ос. всичко се настройвало ръчно на него, дори мелодии не можеш да си качиш да прозвънява всеки абонат с различна музика?? вярно ли е? нямал видео скайп ? а за мене е важно, да има куерти клавиатура, голям дисплей, за да мога да си гледам разни видео-та, да чета от него, да има яка батерия, вифи и другите екстри са по подразбиране, аааа и не на последно място, ще ми се да е с по-як процесор тия са с 600 мхз все.
    ще съм благодарен да споделите мнение и да чуя лични впечатления.

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:RQ: Nokia N 900 vs Nokia E models?

    Че то между двата телефона няма нищо общо. Е72 с отвратителният си бавен Symbian и N900 който е с Maemo. Не искам да звуча като хейтър на Нокия но, по-добре се насочи към други марки и платформи. Maemo ще стане една прилична ОС но има още доста хляб да яде като приложенията за нея са все още малко. По-добре си вземи някой телефон с Андроид, там поне избора е огромен.

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #3

    Re:RQ: Nokia N 900 vs Nokia E models?

    благодаря за бързият отговор. ами, бавен симбиян, ама все пак аз не съм на компютър, не ми трябва кой знае каква бързина, освен да зареди филм, някое приложения, игричка за път или книжка или някое инфо!
    скептичен съм към htc-тата защото са много бъгави от уиндос а и сегашните им модели много дефекти хардуерни дават. имам познат 3-то хтц сменя все е в ремонти, а и само с тъчскриин много ме дразни, не ми е удобно

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:RQ: Nokia N 900 vs Nokia E models?

    Андроид не е само HTC. Има чудни модели на Моторола които поне мен много ме радват.
    http://www.gsmarena.com/motorola_fli...mb508-3539.php
    http://www.gsmarena.com/motorola_dro...lobal-3636.php

    Или SonyEricsson които имат страхотна подръжка
    http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...i_pro-3147.php
    http://www.gsmarena.com/sony_ericsso...ia_x2-2926.php

    Има и разни Самсуняци и LG както и доста други модели. Въпрос на вкус а колкото до тъчскрийна , това е бъдещето , копчетата ще изчезнат, и аз бях притеснен като си вземах айфона, но само след ден ровичкане, притесненията ми се стопиха.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #5

    Re:RQ: Nokia N 900 vs Nokia E models?

    приятелю, а защо този айфон е толкова прехвален?!

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re:RQ: Nokia N 900 vs Nokia E models?

    Може би защото има добра операционна система която не лагва и не създава проблеми, има купища софтуер (нещо с което никой друг за момента не може да се похвали като изобилие) и не на последно място, желязото е направено добре. Не знам. Това, че мен ме е впечатлила отхапаната ябълка не значи, че на други също се харесва. Но щом след година ползване все още ми харесва (нещо което никога до сега не ми се е случвало. Преди айфона имах нокия 5800 която я изтраях точно 2 месеца и я разкарах).

  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 01:12
  2. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 11-06-12, 21:04
  3. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-12, 13:56
  4. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 16:58
  5. Продавам Nokia 7500 и Nokia N70
    От Maznia във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-07-08, 15:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе