Резултати от 1 до 5 от общо 5

Nokia vs HTC

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #1

    Nokia vs HTC

    Здравейте, много имам нужда от смартфон. Моят предния ми Е51 загина по много кретенски начин.
    Спрял съм се на два модела :
    Nokia N 900
    HTC Desire Z
    За мен е важно телефона ми да е с куърти клавиатура. Знам, че нокията е с маемо , а хтц-то с андроим операционни. Също да има качествен саунд, хубав дисплей, за да се гледа нещо на него, голяма мощна батерия, макар , че с тия екстри... не ми се вярва и 2дни да изкара.
    и двата модела много ми харесват, но не знам кой е правилния.
    вие какво ще кажете, някой има ли сериозни впечатления и от двата или поне един?

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #2

    Re:Nokia vs HTC

    Цитат Първоначално публикувано от taipan
    Здравейте, много имам нужда от смартфон. Моят предния ми Е51 загина по много кретенски начин.
    Спрял съм се на два модела :
    Nokia N 900
    HTC Desire Z
    За мен е важно телефона ми да е с куърти клавиатура. Знам, че нокията е с маемо , а хтц-то с андроим операционни. Също да има качествен саунд, хубав дисплей, за да се гледа нещо на него, голяма мощна батерия, макар , че с тия екстри... не ми се вярва и 2дни да изкара.
    и двата модела много ми харесват, но не знам кой е правилния.
    вие какво ще кажете, някой има ли сериозни впечатления и от двата или поне един?
    http://www.focus.de/digital/handy/ti...id_324350.html - Надявам се да помогне за избора ти!

  4. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #3

    Re:Nokia vs HTC

    Благодаря. Дезирето е на 2-ро място тук. А каква навигация има този нокията??

  5. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    145
    #4

    Re:Nokia vs HTC

    Цитат Първоначално публикувано от taipan
    Благодаря. Дезирето е на 2-ро място тук. А каква навигация има този нокията??
    Добре де човек, гугъла не ти ли помага за такива въпроси. http://europe.nokia.com/find-product...specifications,А и отделно хората във фокус са ти тествали и двата телефона.

  6. Member
    Тук е от
    Jun 2006
    Мнения
    214
    #5

    Re:Nokia vs HTC

    не разбирам немски
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1298957304[/time]_________________________________________________


Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Продавам телефони Nokia 6303i и Nokia C2-01
    От jankos във форум Продава
    Отговори: 3
    Последно: 21-02-13, 00:12
  2. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Приключили продажби
    Отговори: 1
    Последно: 11-06-12, 20:04
  3. Продавам Nokia C06-00 и Nokia 6230
    От nautica_ във форум Продава
    Отговори: 2
    Последно: 09-06-12, 12:56
  4. Отговори: 14
    Последно: 30-01-11, 15:58
  5. Продавам Nokia 7500 и Nokia N70
    От Maznia във форум Продава
    Отговори: 0
    Последно: 21-07-08, 14:50

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе