Страница 2 от 2 ПърваПърва 12
Резултати от 16 до 17 от общо 17

Проблем със сони Ериксон к850i

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jun 2009
    Мнения
    99
    #16

    Re:Проблем със сони Ериксон к850i

    Globe,
    Това е често срещан проблем за някои модели Сони Ериксон. На мен ми се случва същото на S500i, а също и на S302. Работят си и в някои периоди, оставяйки ги върху твърд предмет /бюро, маса/ се самоизключват, дори да са напълно заредени батериите им. След това ги включвам наново. После може 3 месеца да не направят такъв проблем и пак да почнат. Моето решение на проблема може да ти прозвучи тъпо, но е ефектвно: като си оставяш телефона върху даден предмет, прави го по-леко, по-нежно така да се каже Без да го захвърляш, без резки движения, аз дори слайда като затварям и го правя някак си по-плавно. Тогава няма проблеми. Между другото моят телефон също е доста стар - от 2008г. и въпреки това водя доста дълги разговори, батерията си издържа по 3 дни да речем, така че не мисля, че проблемът е в нея. Забравих да вметна, че другият "проблемен" телефон е от 2 години, а въпросният проблем го прави от около 1г.

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    16
    #17

    Re:Проблем със сони Ериксон к850i

    Позволете и аз да кажа нещо- човека си го е написал, че телефонът е изпускан многократно- понякога става от първото изпускане, понякога става от няколко пъти. Като не изключвам и батерията да е виновна, все пак си мисля, че проблемът идва от изпускането. Ще дойде момент, когато и съвсем лека вибрация ще бъде капката, която да прелее чашата. А иначе този модел е един от най-железните на SE.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
Страница 2 от 2 ПърваПърва 12

Подобни теми

  1. Счупен дисплей Сони Ериксон К810
    От laptop7788 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 5
    Последно: 30-10-14, 18:40
  2. Сони Ериксон Сатио - счупен дисплей
    От billab0ng3r във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 0
    Последно: 15-07-12, 19:51
  3. Проблемче със Сони Ериксон К700и
    От Vasko78 във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 21-05-07, 17:25
  4. Проблем със Сони-Ериксон К800 и сим-карта на Глобул
    От DieHard във форум Смартфони, телефони
    Отговори: 4
    Последно: 26-02-07, 23:21
  5. Отговори: 1
    Последно: 27-01-06, 14:26

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе