Резултати от 1 до 6 от общо 6

Sony Experria Arc проблем с настройки

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #1

    Sony Experria Arc проблем с настройки

    Привет,

    колега има този модел и има проблем с настройките за интернет. Има го от 2 месеца и в началото, като ги е вкарал всичко е било отлично. След това са започнали проблемите- настройките са започнали да изчезват и се е налагало да ги вкарва ръчно всеки път отново. Сега вече не може и ръчно - телефона не ги запомня. Да ходи ли да го дава по гаранция или може да бърка нещо!?!?

  2.  
     
  3. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #2

    Re:Sony Experria Arc проблем с настройки

    Пробвайте първо да го ресетнете за да се върнат всички стандартни настройки (всички програми, контакти и т.н. ще изчезнат). Ако след ресет не се оправят нещата вече може да мислите за сервиз. Но на мен ми звучи като нещо софтуерно.

  4. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #3

    Re:Sony Experria Arc проблем с настройки

    Цитат Първоначално публикувано от stenly
    Пробвайте първо да го ресетнете за да се върнат всички стандартни настройки (всички програми, контакти и т.н. ще изчезнат). Ако след ресет не се оправят нещата вече може да мислите за сервиз. Но на мен ми звучи като нещо софтуерно.
    Имаш предвид направо целия телефон ли да ресетне или за интернета настройките само. Ако е софтуерно, поема ли го сервиза?!?!

  5. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #4

    Re:Sony Experria Arc проблем с настройки

    Пълен ресет на целият телефон. Идеята е да се анулират всякакви настройки правени от потребителя и да се върнат заводските.

  6. Member
    Тук е от
    Dec 2010
    Мнения
    531
    #5

    Re:Sony Experria Arc проблем с настройки

    Пусна ги, като премести всичко на sd картата. Ще видим след това как е. Благодаря и дано се получи.

    Стенли, благодаря. Всичко е наред. Май е имало ъпдейт на софтуера и нещо не го е направило, както трябва. Сега дори му се виждат и нови благинки .

  7. Super Moderator
    Тук е от
    Dec 2000
    Живее в
    Sofia
    Мнения
    6,621
    #6

    Re:Sony Experria Arc проблем с настройки


  8.  
     
Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Отговори: 10
    Последно: 20-12-13, 13:37
  2. Настройки картина на SONY-KDL40CX520
    От valio.80 във форум Sony телевизори
    Отговори: 5
    Последно: 28-03-12, 13:07
  3. Помощ за проблем с SONY TV LCD KDL-32EX500 и SONY DVD REC AT100
    От asmil във форум Sony телевизори
    Отговори: 0
    Последно: 21-03-10, 12:07
  4. Отговори: 9
    Последно: 27-10-08, 22:56
  5. Проблем с настройки на рутер
    От dinkomail във форум Мрежи
    Отговори: 9
    Последно: 04-09-05, 01:42

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе