Резултати от 1 до 2 от общо 2

Появи се жълтеникаво петно на дисплея на Nexusa ми???

Сподели във Facebook Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn
  1. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    14
    #1

    Появи се жълтеникаво петно на дисплея на Nexusa ми???

    Имам Samsung Nexus S от около 4 месеца. По принцип съм доволен, но преди десетина дни забелязах, че в края на дисплея към стартбутона екрана нещо жълтее. Оказа се, че наистина най-добре си личи, когато дисплея свети в бяло, например при преглеждане на СМС или текстов документ. Става дума за доста ясноизразено жълтеникаво петно с елипсовидна форма покрай контура на дисплея, дълго около сантиметър и нещо и широко около 2-3 мм. Забелязах, че на това място се променят цветовете, когато разглеждам снимка, игра или друго. Някой имал ли е подобен проблем и има ли обяснение какъв е дефекта и има ли оправяне?
    _________________________________________________[color=red]слети поредни публикации на: [time]1329329178[/time]_________________________________________________

    Айде, стига. Само не ми каздвайте, че съм първият и единствен с такъв проблем. Ега ти късмета. Ще го нося на сервиз, видяло се е. макар че не ми се занимава много, защото иначе си работи перфектно. Взел съм го от Технополис. Не знам там телефоните до София ли ги пращат в сервиз, или ги оправят тук - аз съм от Стара Загора. Ако не се влоши драстично, мога да карам и така, макар че 550 лв. съм дал за нова и читава машина, пък то...

  2.  
     
  3. Junior Member
    Тук е от
    Jan 2011
    Мнения
    14
    #2

    Re:Появи се жълтеникаво петно на дисплея на Nexusa ми???

    За всички, които се интересуват, ще съобщя, че дадох телефона за гаранционен ремонт в Технополис. Отне близо месец, но ми го върнаха със сменен дисплей и сега всичко е наред, телефона работи. Казаха ми дори, че ако не го върнат в рамките на 1 месец, както е по закон, мога да поискам замян с нов телефон, дори да е от друга марка.

Сподели във Facebook Сподели в Google Plus Сподели в Twitter Изпрати на Email Сподели в LinkedIn

Подобни теми

  1. Тъмно петно на екрана
    От Cayenne във форум Телевизори
    Отговори: 8
    Последно: 27-08-15, 10:54
  2. Тъмно петно което се разлива по дисплея на самунг ЛСД 32 инча.
    От Radosveta Ilieva във форум Ремонт, сервиз и калибрация на телевизори
    Отговори: 2
    Последно: 23-01-15, 11:00
  3. появи се нискотемпературен CS/CU-NE12LKE
    От climamarket във форум Климатици Panasonic, National
    Отговори: 93
    Последно: 10-06-12, 18:22
  4. Петно от мастило - как се маха ?
    От nikolin във форум Дъра-Бъра
    Отговори: 8
    Последно: 30-10-04, 12:28
  5. Nero 6.0 се появи
    От janko във форум Общ - софтуер
    Отговори: 6
    Последно: 03-08-03, 12:38

SetCombG.com
SetCombG.com е портален сайт и Форум за битова техника, телевизори, климатици, лаптопи и смартфони, създаден през 1999 година.
Заедно сме над 20 години!
Следвай ни
Горе